Podczas spotkania z lokalnymi przedsiębiorcami przedstawiono szeroką ofertę wsparcia w postaci dotacji, pożyczek, a także ciekawych projektów.
w świetlicy wiejskiej w Gęsińcu odbyło się Dolnośląskie Śniadanie Biznesowe dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Organizatorami wydarzenia byli Cezary Przybylski, marszałek województwa dolnośląskiego, Michał Rado, prezes Zarządu Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej oraz burmistrz Dorota Pawnuk. W Gęsińcu wojewódzki samorząd reprezentował Krzysztof Maj, członek zarządu, a władze powiatu strzelińskiego starosta Anna Horodyska i etatowy członek zarządu Artur Gulczyński. Pojawili się także przedstawiciele sąsiednich samorządów – oficjalne delegacje z Borowa, Wiązowa i Przeworna. W spotkaniu udział wzięło przede wszystkim kilkudziesięciu przedsiębiorców z gminy Strzelin i powiatu strzelińskiego. Frekwencja pozytywnie zaskoczyła organizatorów wydarzenia. Przedsiębiorcom przedstawiono m.in. możliwości wsparcia finansowego w nowej perspektywie funduszy europejskich, a także ofertę wsparcia dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Po zakończeniu oficjalnej prezentacji był czas na rozmowy w kuluarach, indywidualne konsultacje, a także na poczęstunek.
W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele sąsiednich samorządów, delegacje z Wiązowa, Przeworna i Borowa
Na ten temat pisaliśmy w 10 (1148) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

Komentarze   

spajker. Permalink1 +7 spajker.
RE: Spotkanie biznesowe przy śniadaniu
spotkanie biznesowe???? to jest creep show a w rolach głównych drętwe osoby z drętwą mową a nie spotkanie biznesowe.
spotkanie biznesowe to call oligarchby do ważnego urzędnika i mowa o treści: słuchaj no mnie, ja biorę pierzeję rynku i zabudowuję ja familokami a ty masz tutaj obietnicę że tanio zabuduj e twoje działki, które kupiłeś za bezcen. pasuje????
to jest rozmowa biznesowa a nie jakieś tam posiedzenie wionących naftaliną drętwych starców przy białym obrusie,
dobre. rozmowa biznesowa o treści: ja jestem marszałek ja rozdaje dotacje. taką rozmowę to sie robi w belwederze. biznes pieniądze zarabia a nie skamle o kroplówkę z budżetu.
2023-03-16 19:14 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.