Koło Wędkarskie Gromnik w Przewornie działa bardzo prężnie. Niedawno z własnych środków zakupiło 75 kg amura- kroczka, którym członkowie koła zarybili swój akwen. To nie wszystko, do wody trafiło dodatkowo 300 kg lina i 360 kg karasia. Te dwa ostatnie gatunki ryb przekazał kołu w Przewornie Polski Związek Wędkarski.
Jak informuje Zbigniew Barabach, prezes koła Gromnik, pierwsze zawody na rozpoczęcie sezonu zaplanowano na niedzielę 18 kwietnia br. Zawody o Puchar Wójta Gminy Przeworno odbędą się natomiast 16 maja, a z okazji Dnia Dziecka 6 czerwca. Koło Wędkarskie Gromnik w Przewornie działa bardzo prężnie. W ciągu roku organizowanych jest wiele zawodów, w których biorą udział dorośli i dzieci. Na zdjęciu uczestnicy zawodów wędkarskich, które odbyły się 1 maja 2020r. w Głowaczowie. Foto: archiwum „Słowa”
Zawody „gruntowe” seniorów zaplanowano na sobotę 3 lipca. Odbędzie się też piknik rodzinny, połączony z rywalizacją wędkarską, który według planów odbędzie się w niedzielę 8 sierpnia.
Zakończenie sezonu i turniej o puchar przechodni zaplanowano na niedzielę 12 września. Natomiast zawody zarządu koła odbędą się w sobotę 2 października. - Przypominam, że zapisy chętnych odbywać się będą do 7 dni przed zawodami – kończy prezes Zbigniew Barabach.
Tekst ukazał się w nr 5 (1044) wydaniu "Słowa Regionu".

Komentarze   

cześ Permalink3 -1 cześ
FRANK
Cytuję frank:
Cytuję Cześ:
Zabolał mój komentarz? Prawda w oczy kole :D

czuć Przełajnem i odór czesia nawet przez ekran kole. Łajno z dostępem do klawiatury to zatęchłą padlina na zgliwiałym portalu.

Nie obrażaj bo dostaniesz BANA!
2021-02-28 14:59 Cytować Zgłoś administratorowi
frank Permalink2 0 frank
RE: Zarybiają i rywalizują...
Cytuję Cześ:

czuć Przełajnem i odór czesia nawet przez ekran kole. Łajno z dostępem do klawiatury to zatęchłą padlina na zgliwiałym portalu.
2021-02-28 14:31 Cytować Zgłoś administratorowi
Cześ Permalink1 -3 Cześ
Dlaczego?
2021-02-28 11:55 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.