Po kilkumiesięcznej przerwie ziębiccy bokserzy wznowili treningi. W pierwszych zajęciach uczestniczyło kilku adeptów walki na pięści. W najbliższym czasie pojawią się nowe możliwości dla zainteresowanych sztukami walki.
Ziębicki Klub Bokserski „Jaskinia Lwa” zamierza uruchomić dwie nowe sekcje. Jedna o specjalizacji MMA, a druga bokserska. Z tym, że zajęcia tej drugiej sekcji są zaproszeniem dla pań. Treningi będą pomyślane tak, żeby były jednocześnie zajęciami ogólnorozwojowymi, rekreacyjnymi. Trzecią sekcją będzie oczywiście sekcja bokserska dla zainteresowanych boksem olimpijskim i startami w turniejach. Zanim skrzyżuje się rękawice z przeciwnikiem w ringu trzeba potrenować z workiem
Treningi odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w sali przy Stadionie Miejskim w Ziębicach, ul. Sportowa 8, o godz. 20.00. Więcej informacji na Facebookowym profilu „Jaskini Lwa” lub pod numerem tel. 796 930 930.
Tekst ukazał się w 26 (1015) wydaniu "Słowa Regionu".
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.