Zawodnicy Młodzika z uwagą słuchają rad trenera Marka Tabora
Zespoły młodzieżowe z powiatu strzelińskiego rozegrały kolejne mecze w rozgrywkach Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Fundacja Młodzi Sportowcy Strzelin zajmuje ósme miejsce w tabeli klasy okręgowej juniorów starszych.
W minioną sobotę FMS zremisował 3:3 z Lotnikiem Twardogóra. Juniorzy młodsi Młodzika Przeworno wywalczyli mistrzostwo czwartej ligi na trzy kolejki przed końcem sezonu! Zespół trenera Piotra Kocha rozgromił 11:1 Polonię Trzebnica! Hat-tricka skompletował Jan Miklas, a po dwie bramki zdobyli Igor Burzawa oraz Hubert Feduszczak. Po jednym trafieniu dołożyli: Wiktor Więckowicz, Michał Adamczyk, Antoni Warnieło oraz Filip Rogotowicz. - Chciałbym bardzo pogratulować wszystkim moim zawodnikom. Trafiła mi się grupa naprawdę utalentowanych piłkarzy, a praca z nimi sprawia mi dużo satysfakcji, radości i jak widać sukcesów. Przypomnę, że to nie jest tylko to mistrzostwo. Ci chłopcy w młodszych kategoriach wiekowych również osiągali bardzo dobre wyniki, wygrywali turnieje szkolne, reprezentowali nasz powiat w szkolnych turniejach wojewódzkich. Mam wielką nadzieję, że będziemy mogli wspólnie to wszystko kontynuować i jeszcze sprawić wiele radości kibicom – mówił trener mistrzów z Przeworna Piotr Koch.
Na ten temat pisaliśmy w 20 (1158) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również