Tak ma wyglądać nowe przedszkole miejskie przy ul. Brzegowej w Strzelinie

Gmina Strzelin otrzymała prawie 13 mln zł dofinansowania z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych Polski Ład na budowę nowego przedszkola przy ul. Brzegowej w Strzelinie.

Na jakim etapie znajduje się ta inwestycja? – Czekamy na wydanie decyzji pozwolenia na budowę – informuje burmistrz Dorota Pawnuk.

– Mam nadzieję, że już w lutym będziemy mogli ogłosić przetarg. Wtedy też poznamy rzeczywistą cenę inwestycji. Obawiam się, że jej koszt będzie dużo wyższy niż zakładamy. Rozmawiałam z kolegami samorządowcami, którzy są w trakcie lub po budowie takich przedszkoli, i to na pewno będzie kwota wyższa niż te 13 mln zł – dodaje nasza rozmówczyni.

 Przypomnijmy, że zadanie będzie realizowane w cyklu dwuletnim (2024-25).

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również