Niedzielna zabawa z okazji Dnia Dziecka miała charakter pikniku rodzinnego. Przy Centrum Kulturalno-Oświatowym w Przewornie zebrały się nie tylko dzieci, ale także ich rodzice i dziadkowie.

Były gry, zabawy oraz konkursy z nagrodami, które prowadziły Teresa Kwiatkowska, dyrektor GOK w Przewornie i Sylwia Bujak-Porębska, przewodnicząca Rady Sołeckiej Przeworna, a także skoki na dmuchanym zamku i malowanie twarzy. - Wśród wielu konkursów było między innymi jedzenie jabłka zawieszonego na sznurku, czy karmienie kisielem z zasłoniętymi oczami, czy kaczy chód - mówi Sylwia Bujak-Porębska. - Kolejną atrakcją była przejażdżka bryczką. Chętnych nie brakowało, cały czas ustawiała się do niej kolejka.
Organizatorzy nie zapomnieli również o poczęstunku. W rolę kuchmistrza wcielił się Piotr Bartków, zastępca przewodniczącego rady sołeckiej.
Jak zawsze niezastąpieni na imprezach w Przewornie są także strażacy z miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Druhowie prezentowali sprzęt ratowniczo-gaśniczy. Dzieci mogły też obejrzeć z bliska wóz bojowy, a nawet wejść do kabiny.
Przypomnijmy, imprezę zorganizowali rada sołecka, sołtys oraz Gminny Ośrodek Kultury w Przewornie. Organizatorzy dziękują za pomoc wszystkim sponsorom.

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków