W sobotę, 18 września, na boisku sportowym w Przewornie odbędzie się turniej charytatywny piłki nożnej pod nazwą „Gramy dla Filipa”. Rozpocznie się o godz. 16.00. W trakcie prowadzona będzie zbiórka pieniędzy. Zebrane środki zostaną w całości przekazane na rehabilitację Filipa.
Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne drużyny do udziału w turnieju i do kontaktu pod numerem 509 34 87 69. Podczas turnieju będą serwowane smaczne przysmaki z grilla i inne przekąski. Gdyby ktoś z mieszkańców chciał wspomóc akcję poprzez upieczenie ciasta, proszony jest o zgłaszajcie się do organizatorów.
Akcja „Gramy dla Filipa” będzie połączona z „Piknikiem rodzinnym”. Jego organizatorami są Rada Sołecka Przeworna i Gminny Ośrodek Kultury w Przewornie. Podczas pikniku, podobnie jak na turnieju, będzie prowadzona zbiórka, a zebrane pieniądze zostaną w całości przekazane na rehabilitację Filipa. Impreza rozpocznie się o godz. 14.30. Szczegółowy plan „Pikniku rodzinnego” na załączonym plakacie.
Pamiętajmy – dobro, które okazujemy innym, zawsze do nas wraca.
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.