W Klubie Aktywnego Seniora w Przewornie wędkarze z Koła Wędkarskiego Gromnik 101 zgromadzili się na Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczym

Spotkali się, aby podsumować kończący się 2023 rok i przedstawili wędkarskie plany na nadchodzącą przyszłość.

w Klubie Aktywnego Seniora w Przewornie wędkarze z Koła Wędkarskiego Gromnik 101 zgromadzili się na Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczym.
Podczas spotkania prezes Zbigniew Barabach przedstawił sprawozdanie za rok 2023. Mówił o zorganizowanych sześciu zawodach, a także przejęciu opieki nad zbiornikiem zalewowym w Przewornie, podlegającym pod Okręg PZW we Wrocławiu. Przypomniał, że 15 maja 2023 roku z funkcji członków zarządu zrezygnowali Grażyna Skoczylas i Janusz Kaczorowski. Na ich miejsce powołano na funkcję wiceprezesa Janusza Hanczla, a na skarbnika Rajmunda Makowskiego.
19 kwietnia 2023 r. koło wędkarskie z Przeworna wystąpiło z wnioskiem o zarybianie zbiornika zalewowego w Przewornie. - W tej sprawie osobiście przeprowadziliśmy rozmowę z prezesem i dyrektorem PZW we Wrocławiu - informował Zbigniew Barabach.
Zarybianie miało nastąpić 15 listopada, ale nikt z koła Wędkarskiego Gromnik 101 w Przewornie nie został poinformowany, o której godzinie to nastąpi. Dlatego władze koła z Przeworna wystąpiły w tej sprawie o wyjaśnienia do PZW we Wrocławiu...
Prezes koła przedstawił plan zawodów wędkarskich na rok 2024. 19 maja 2024 roku odbędą się zawody o Puchar Wójta Gminy Przeworno, 2 czerwca zorganizowany zostanie Dzień Dziecka, 7 lipca odbędą się zawody gruntowe, 18 sierpnia - piknik rodziny. Na 8 września zaplanowano zawody o Puchar Przechodni Koła, a 6 października - zawody zarządu koła.

Cały artykuł na ten temat zamieściliśmy w 50 (1188) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Anonimowe
Iran powiedziała :
Podsumowywali rok przy pustym stole? To ja do takiego wędkarskiego koła się nie zapisałbym w ogóle.

To tak do zdjęcia, później spod stołu wszystko na stół :D

1
Gravatar
Iran
Podsumowywali rok przy pustym stole? To ja do takiego wędkarskiego koła się nie zapisałbym w ogóle.
0

Przeczytaj także