Wielorazowe torby to promocja zarówno ekologii, jak i gminy. Dzięki nim na zakupach nie zużywamy ton plastiku, a logo gminy Strzelin może pojawić się dosłownie wszędzie – w sklepach w naszym powiecie i poza nim, a także na ulicach. Taką torbę możemy przecież dowolnie wykorzystywać.
W bieżącym roku gmina Strzelin wspólnie z jedenastoma lokalnymi przedsiębiorcami w ramach III edycji akcji „Strzelin dla Środowiska” zakupiła dokładnie 4 tysiące 600 ekologicznych toreb na zakupy, z czego 2,5 tysiąca przeznaczonych jest do bezpłatnej dystrybucji wśród mieszkańców.
Tekst ukazał się w nr 45 (1084) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

spajker. Permalink3 +8 spajker.
RE: Prawie pięć tysięcy toreb dla mieszkańców
Cytuję Ale ja ja:
To na to są pieniądze no nie mogę

dobrze że na ekologiczne torby a nie na świąteczny jednorazowy kicz.
2021-12-02 19:59 Cytować Zgłoś administratorowi
Ale ja ja Permalink2 +6 Ale ja ja
Prawie pięć tysięcy toreb dla mieszkańców
To na to są pieniądze no nie mogę
2021-12-02 15:46 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +14 spajker.
RE: Prawie pięć tysięcy toreb dla mieszkańców
polnische wirtschaft. bawełnianej torby nie można kupić w sklepie ani w innym miejscu. potrzebne są święta i burmistrz aby człowiek mógł zapakować zakupy nie szkodząc środowisku. zwykłe indie wysyłają rakiety w kosmos ale w polsce zakup bawełnianej torby czy skup butelek jeszcze nigdy nie działały.
2021-12-02 14:44 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.