Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Zbiórka najpotrzebniejszych artykułów dla wrocławskiego TOZ schroniska dla bezdomnych zwierząt zakończyła się sukcesem. Akcja zorganizowana przez Grupę FLPR, której ambasadorką została Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego - Sara Pożarlik zmobilizowała do działania wiele osób, którym nie jest obojętny los czworonogów.

W ciągu miesiąca udało się zebrać aż 40 kilogramów koców, poduszek i ręczników oraz 15 kilogramów karmy, a także zabawki, akcesoria oraz materace. Jak mówi Sara Pożarlik - Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego: “Moim zdaniem to bardzo ważne, aby wspierać takie inicjatywy, ponieważ zwierzęta nie są w stanie powiedzieć nam o swoich potrzebach i to właśnie my musimy zatroszczyć się o to, żeby niczego im nie brakowało. Zwłaszcza zima jest bardzo trudnym okresem, dlatego bardzo cieszy mnie pozytywny odzew osób wspierających tę akcję. Dzięki nim wszyscy podopieczni schroniska będą zabezpieczeni na zimowe miesiące. Bardzo dziękuję Grupie FLPR za zaangażowanie mnie w akcję Napełniamy Misski.”
Również przedstawicielka Grupy FLPR i pomysłodawczyni akcji, Małgorzata Zielaskiewicz bardzo cieszy się z tak dużego zainteresowania akcją: “Nie spodziewałam się, że akcja nabierze takich rozmiarów. Inicjatywa, która początkowo miała dotyczyć tylko pracowników naszej firmy, przerodziła się w przedsięwzięcie, w które zaangażowało się wiele osób także z zewnątrz. To bardzo motywujące i z pewnością powtórzymy to działanie w przyszłym roku.”

Komentarze   

dino Permalink2 +1 dino
RE: Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego pomaga bezdomnym zwierzętom
Niejeden napełniłby misskę...
2019-12-04 15:16 Cytować Zgłoś administratorowi
TruckdriverDST Permalink1 0 TruckdriverDST
RE: Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego pomaga bezdomnym zwierzętom
Zuch dziewczyna.
2019-12-04 08:00 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz