- Kierowca dokonujący zarzutu odpadów usiłował przejechać inspektorów WIOŚ - informuje Barbara Lewera, rzecznik prasowy WIOŚ we Wrocławiu
Dziś, 9 lutego, na terenie piaskowni w Żeleźniku w gminie Strzelin inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska we Wrocławiu ujawnili na gorąco nielegalny zrzut odpadów. Na miejscu działania prowadzili również policjanci.
Jak informuje Barbara Lewera, rzecznik prasowy WIOŚ we Wrocławiu, kierowca dokonujący zarzutu odpadów usiłował przejechać inspektorów WIOŚ. - Zatrzymano 2 samochody z odpadami, jest podejrzenie substancji ropopochodnych – wyjaśnia Barbara Lewera, rzecznik prasowy WIOŚ we Wrocławiu.
Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
leon
RE: Kierowca próbował przejechać inspektorów
Kiedy takie działania wobec zięcia Kempy?https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,29458277,zieci owi-beaty-kempy-uchodza-na-sucho-nielegalne-wysypiska.html
0
Gravatar
Cześ
RE: Kierowca próbował przejechać inspektorów
spajker. powiedziała :
Cześ powiedziała :
Jet powiedziała :
To teraz Rochowice... Zasadniczo, to każda nieczynna piaskownia, żwirownia w kraju powinna być pod obserwacją służb.
Jakich służb? Mamy coś takiego???
tak czesiu. jesteś pod obserwacją służb psyciatrycznych. służby te zawiodły w niemczech w latach 1933-1945 to teraz z uwagą obserwują ciebie jako psychoodpada i jako bioodpada. pszok czeka na ciebie. bakutil też.
Na ciebie czeka Choroszcz!!! Na badania!!!

0
Gravatar
spajker.
RE: Kierowca próbował przejechać inspektorów
Cześ powiedziała :
Jet powiedziała :
To teraz Rochowice... Zasadniczo, to każda nieczynna piaskownia, żwirownia w kraju powinna być pod obserwacją służb.
Jakich służb? Mamy coś takiego???
tak czesiu. jesteś pod obserwacją służb psyciatrycznych . służby te zawiodły w niemczech w latach 1933-1945 to teraz z uwagą obserwują ciebie jako psychoodpada i jako bioodpada. pszok czeka na ciebie. bakutil też.

0
Gravatar
Cześ
RE: Kierowca próbował przejechać inspektorów
Jet powiedziała :
To teraz Rochowice... Zasadniczo, to każda nieczynna piaskownia, żwirownia w kraju powinna być pod obserwacją służb.
Jakich służb? Mamy coś takiego???

0
Gravatar
Jet
RE: Kierowca próbował przejechać inspektorów
To teraz Rochowice... Zasadniczo, to każda nieczynna piaskownia, żwirownia w kraju powinna być pod obserwacją służb.
0
Gravatar
Cześ
RE: Kierowca próbował przejechać inspektorów
spajker. powiedziała :
Józik powiedziała :
Niestety ! pato -odpadówka była jest i będzie ,a to z prostego powodu , reforma weszła, a to reforma która żywcem zerżnięto z Niemiec gdzie system Gospodarki Odpadami był budowany przez dziesięciolecia / w Polsce dwa lata -no bo przecież kto nie jest taki fenomenalny jak nie my Polacy/ , gdzie równolegle na potęgę budowano instalacje do recyklingu.U nas w Polsce chcemy mieć czysto i ekologicznie , co oczywiście jest logiczne po ludzku i na tzw. na miejscu , jednak niech ktokolwiek będzie chciał wybudować Zakład w/w materii który będzie się zajmował zgodnie z prawem!!!! i zasadami Ochrony Środowiska , to niech zapomni nie ma szans .Samorządy boją !!!!się podjąć jakąkolwiek decyzję w kwestii lokalizacji i pozwoleń budowy takiego Zakładu , a bo to czynnik społeczny, a, to sołtysi tzw wyrocznie / a to przecież to elektorat/ nie chcą niczego , a bo to szkodzi a to przysłowiowo będzie śmierdzieć itd itd więc? takie zjawiska jak wyżej będą się mnożyć, zresztą koszty utylizacji są tak wysokie , że czasami będzie lepiej zapłacić karę / chociaż ostatnio słyszałem że ponoć coś się zmieniło/ niż z tym się babrać.Jedna rzecz mnie intryguje , że chcemy mieć tak ekologicznie , a odpady jak lądowały i tak lądują w rowach zagajnikach , lasach , na polnych drogach.Chciałem tylko nadmienić , że we Wiedniu w centrum miasta , jest zlokalizowana spalarnia odpadów i tam jakoś nikt nie spazmował i nie spazmuje jest OK i wzorcowo, w Polsce???? gdyby powstała taka inwestycja to nie wiem czy nie doszło by do wojny domowej . No cóż , ale do pewnych rzeczy społeczeństwo musi dorosnąć , a niestety Polacy jednak jeszcze nie dorośli i nie dojrzali , ale to wina bbbbb słabej jakości Urzędników najwyższego szczebla
wzorowe niemcy i tak odpady chemiczne do polski wywożą a polacy to ignorują i tylko niemieckie srebrniki widzą. w berlinie już od czasów wojny odzyskuje sie ze śmieci 100% materiału i energii/ w polsce można to chociaż składować do czasu budowy fabryk przerabiających odpady. w anglii polscy robotnicy sortują śmieci a z plastikowe butelki pet yna na wióry a chińczycy przrerabiają je na polar. polska jest na etapie sławojki.
Dziwisz się im? Dopóki w Polsce rządzi niemiecki pachołek typu tusk czy morawicki to tak się będzie działo!!!

0
Gravatar
spajker.
RE: Kierowca próbował przejechać inspektorów
Basia powiedziała :
Józik powiedziała :
Niestety ! pato -odpadówka była jest i będzie ,a to z prostego powodu , reforma weszła, a to reforma która żywcem zerżnięto z Niemiec gdzie system Gospodarki Odpadami był budowany przez dziesięciolecia / w Polsce dwa lata -no bo przecież kto nie jest taki fenomenalny jak nie my Polacy/ , gdzie równolegle na potęgę budowano instalacje do recyklingu.U nas w Polsce chcemy mieć czysto i ekologicznie , co oczywiście jest logiczne po ludzku i na tzw. na miejscu , jednak niech ktokolwiek będzie chciał wybudować Zakład w/w materii który będzie się zajmował zgodnie z prawem!!!! i zasadami Ochrony Środowiska , to niech zapomni nie ma szans .Samorządy boją !!!!się podjąć jakąkolwiek decyzję w kwestii lokalizacji i pozwoleń budowy takiego Zakładu , a bo to czynnik społeczny, a, to sołtysi tzw wyrocznie / a to przecież to elektorat/ nie chcą niczego , a bo to szkodzi a to przysłowiowo będzie śmierdzieć itd itd więc? takie zjawiska jak wyżej będą się mnożyć, zresztą koszty utylizacji są tak wysokie , że czasami będzie lepiej zapłacić karę / chociaż ostatnio słyszałem że ponoć coś się zmieniło/ niż z tym się babrać.Jedna rzecz mnie intryguje , że chcemy mieć tak ekologicznie , a odpady jak lądowały i tak lądują w rowach zagajnikach , lasach , na polnych drogach.Chciałem tylko nadmienić , że we Wiedniu w centrum miasta , jest zlokalizowana spalarnia odpadów i tam jakoś nikt nie spazmował i nie spazmuje jest OK i wzorcowo, w Polsce???? gdyby powstała taka inwestycja to nie wiem czy nie doszło by do wojny domowej . No cóż , ale do pewnych rzeczy społeczeństwo musi dorosnąć , a niestety Polacy jednak jeszcze nie dorośli i nie dojrzali , ale to wina bbbbb słabej jakości Urzędników najwyższego szczebla
W Strzelinie jest cukrownia, która w teorii nie powinna nikomu przeszkadzac. Ile to już lat już, już, już przestają smrodzić? Ludzie nie chcą u siebie utylizacji śmieci bi nie wierza, że inwestor będzie dbał o zachowanie norm i niestety maja na to całą mase przykładów. Dół w żwirowni 0,5 ha, głęboki na10 m - trzeba ok. 2000 cieżarówek, żeby to zapełnić. A to podobno dopiero początek.
zdaje się że w przewornie fabryka spala odpady tak ekologicznie że okna nie da sie otworzyć. dobrze że są żule to chociaż butelki i puszki pozbierają. trzeba obok skupu złomu skup starych opon zrobić to i żul zarobi i środowisko odetchnie.

0
Gravatar
spajker.
RE: Kierowca próbował przejechać inspektorów
Józik powiedziała :
Niestety ! pato -odpadówka była jest i będzie ,a to z prostego powodu , reforma weszła, a to reforma która żywcem zerżnięto z Niemiec gdzie system Gospodarki Odpadami był budowany przez dziesięciolecia / w Polsce dwa lata -no bo przecież kto nie jest taki fenomenalny jak nie my Polacy/ , gdzie równolegle na potęgę budowano instalacje do recyklingu.U nas w Polsce chcemy mieć czysto i ekologicznie , co oczywiście jest logiczne po ludzku i na tzw. na miejscu , jednak niech ktokolwiek będzie chciał wybudować Zakład w/w materii który będzie się zajmował zgodnie z prawem!!!! i zasadami Ochrony Środowiska , to niech zapomni nie ma szans .Samorządy boją !!!!się podjąć jakąkolwiek decyzję w kwestii lokalizacji i pozwoleń budowy takiego Zakładu , a bo to czynnik społeczny, a, to sołtysi tzw wyrocznie / a to przecież to elektorat/ nie chcą niczego , a bo to szkodzi a to przysłowiowo będzie śmierdzieć itd itd więc? takie zjawiska jak wyżej będą się mnożyć, zresztą koszty utylizacji są tak wysokie , że czasami będzie lepiej zapłacić karę / chociaż ostatnio słyszałem że ponoć coś się zmieniło/ niż z tym się babrać.Jedna rzecz mnie intryguje , że chcemy mieć tak ekologicznie , a odpady jak lądowały i tak lądują w rowach zagajnikach , lasach , na polnych drogach.Chciałem tylko nadmienić , że we Wiedniu w centrum miasta , jest zlokalizowana spalarnia odpadów i tam jakoś nikt nie spazmował i nie spazmuje jest OK i wzorcowo, w Polsce???? gdyby powstała taka inwestycja to nie wiem czy nie doszło by do wojny domowej . No cóż , ale do pewnych rzeczy społeczeństwo musi dorosnąć , a niestety Polacy jednak jeszcze nie dorośli i nie dojrzali , ale to wina bbbbb słabej jakości Urzędników najwyższego szczebla
wzorowe niemcy i tak odpady chemiczne do polski wywożą a polacy to ignorują i tylko niemieckie srebrniki widzą. w berlinie już od czasów wojny odzyskuje sie ze śmieci 100% materiału i energii/ w polsce można to chociaż składować do czasu budowy fabryk przerabiających odpady. w anglii polscy robotnicy sortują śmieci a z plastikowe butelki pet yna na wióry a chińczycy przrerabiają je na polar. polska jest na etapie sławojki.

0
Gravatar
Basia
RE: Kierowca próbował przejechać inspektorów
Józik powiedziała :
Niestety ! pato -odpadówka była jest i będzie ,a to z prostego powodu , reforma weszła, a to reforma która żywcem zerżnięto z Niemiec gdzie system Gospodarki Odpadami był budowany przez dziesięciolecia / w Polsce dwa lata -no bo przecież kto nie jest taki fenomenalny jak nie my Polacy/ , gdzie równolegle na potęgę budowano instalacje do recyklingu.U nas w Polsce chcemy mieć czysto i ekologicznie , co oczywiście jest logiczne po ludzku i na tzw. na miejscu , jednak niech ktokolwiek będzie chciał wybudować Zakład w/w materii który będzie się zajmował zgodnie z prawem!!!! i zasadami Ochrony Środowiska , to niech zapomni nie ma szans .Samorządy boją !!!!się podjąć jakąkolwiek decyzję w kwestii lokalizacji i pozwoleń budowy takiego Zakładu , a bo to czynnik społeczny, a, to sołtysi tzw wyrocznie / a to przecież to elektorat/ nie chcą niczego , a bo to szkodzi a to przysłowiowo będzie śmierdzieć itd itd więc? takie zjawiska jak wyżej będą się mnożyć, zresztą koszty utylizacji są tak wysokie , że czasami będzie lepiej zapłacić karę / chociaż ostatnio słyszałem że ponoć coś się zmieniło/ niż z tym się babrać.Jedna rzecz mnie intryguje , że chcemy mieć tak ekologicznie , a odpady jak lądowały i tak lądują w rowach zagajnikach , lasach , na polnych drogach.Chciałem tylko nadmienić , że we Wiedniu w centrum miasta , jest zlokalizowana spalarnia odpadów i tam jakoś nikt nie spazmował i nie spazmuje jest OK i wzorcowo, w Polsce???? gdyby powstała taka inwestycja to nie wiem czy nie doszło by do wojny domowej . No cóż , ale do pewnych rzeczy społeczeństwo musi dorosnąć , a niestety Polacy jednak jeszcze nie dorośli i nie dojrzali , ale to wina bbbbb słabej jakości Urzędników najwyższego szczebla
W Strzelinie jest cukrownia, która w teorii nie powinna nikomu przeszkadzac. Ile to już lat już, już, już przestają smrodzić? Ludzie nie chcą u siebie utylizacji śmieci bi nie wierza, że inwestor będzie dbał o zachowanie norm i niestety maja na to całą mase przykładów. Dół w żwirowni 0,5 ha, głęboki na10 m - trzeba ok. 2000 cieżarówek, żeby to zapełnić. A to podobno dopiero początek.

0
Gravatar
Petronela
Zza grobu
A teraz cza ustalić gdzie jeszcze miał kopalnie ten wielki strażak i co tam pogrzebał.
0

Przeczytaj też