Właśnie trafił do sprzedaży 913 numer naszego tygodnika. Niestety, nie kończy się pasmo nieszczęśliwych i tragicznych wydarzeń, jakie w ostatnich dniach wstrząsnęły opinią publiczną.
Niewątpliwie jedną z najbardziej wstrząsających historii jest dramat, jaki się rozegrał w Białym Kościele, a którego bohaterami była para staruszków.
Kolejna tragedia wydarzyła się po drugiej stronie Gromnika, pod Przewornem. Tam również ofiara była starsza osoba. O włos od nieszczęścia było w Wiązowie, a wszystko za sprawą nieodpowiedzialnego kierowcy.
Inną historią jest ta, z udziałem księdza, który został skazany za oszustwa, jakich się dopuszczał przez kilka ostatnich lat.
Jak do tego dodamy jeszcze napad z bronią w ręku w centrum Strzelina, to wyłania nam się smutny obraz kryminalnego tygodnia.
Na szczęście były też wydarzenia przyjemne. Jednym z nich była sygnalizowana przez nas wcześniej historia sensacyjnego odkrycia w gminie Kondratowice. By nie zdradzać szczegółów, powiemy tylko tyle, że w artykule jest i Napoleon, i srebrne monety, i inne równie ciekawe informacje.
Nieco podobnego, ale bardziej tajemniczego odkrycia, dokonano w Wiązowie. Płytko pod ziemią odkopano ludzki szkielet bez głowy. Do kogo należą znalezione kości i kto ma rozwikłać zaskakujące znalezisko, piszemy w jednym z artykułów. Od kilku dni strzelińską policją kieruje nowa komendant. Kim jest, skąd pochodzi i co zamierza zrobić, dowiedzieć się można z naszego wywiadu.
W gazecie są też relacje z kilka ciekawych wydarzeń, kulturalnych i sportowych. Jedną z nich jest Sportowa Sobota z Celestynem.
To tylko zapowiedzi części artykułów, jakie można przeczytać w aktualnym wydaniu.
Poza tym, jak zawsze, znajdziecie dużo sportu, ponad 300 ogłoszeń drobnych i darmowy, tygodniowy program TV.
Zapraszamy do lektury.
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.