Tak, jak na poprzedniej sesji rady powiatu wiodącym tematem było powołanie etatowego członka zarządu, tak ostatnio dyskutowano o wysokości diet radnych. Jak dyskusja i podnoszone argumenty przeciwko uchwale wpłynęły na głosowanie? O tym szeroko piszemy w dzisiejszym Słowie.

Komentarze   

On Permalink7 +1 On
RE: Nowe stawki diet radnych...
Pewnemu radnemu już pewnie na flache brakuje, którą poźniej spożywa w okolicy cmentarza
2021-07-22 16:42 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink6 +5 spajker.
Cytuję T.Falzman.:
Ja tam nikomu do portfelu nie zaglądam . Skoro sobie podwyższkę zrobili to trzeba głośno powiedzieć , że Radni powiatowi nie podwyższali sobie jeszcze diet . Pora była to w końcu zrobić i nigdy w takich sytuacjach nie ma dobrego czasu .

dali sobie podwyżkę? czyli sfinansują sobie swoimi pieniędzmi taką podwyżkę? oni w sposób uzurpatorski wyszarpali sobie podwyżkę, za którą zapłacą nie oni ale mieszkańcy. nie mam nic przeciwko podwyżkom uzasadnionym podwyżkom jakości i wydajności pracy. jaki jest wzrost jakości pracy radnych? głośniejsze kłótnie? większe intrygi? nowe koalicje gwarantujące stanowisko? a może to mityczne rondo koło orlenu i w borku strzelińskim, o którym już w podręcznikach historii piszą? pani starosta miała już taką podwyżkę że z nieba na ziemię z ochroniarzem pod okiem kamery spadała i takie są jej zasługi że z nieba nam spadła. starostwo to zakład pracy chronionej czyli filia celestyna i filia szkoły podstawowej nr 2 czyli szkoły specjalnej. przewaga ludzi z celestyna nad ludźmi ze starostwa jest taka że ci z celestyna maja świadomość stanu swojego umysłu i nie domagają się podwyżek a lepiąc garnki próbują zarobić na swoje utrzymanie.
2021-07-22 16:30 Cytować Zgłoś administratorowi
Adam_Pr Permalink5 +3 Adam_Pr
Cytuję Mariusz.:
Nie wiem czy coś zostało bo jeszcze syn pracuje , ale cena dla mieszkańców bardzo wysoka jak za to że Horodyska utrzymała stanowisko - a drogi łopatą dalej heja…….. Taka jest cała w powiecie polityka nie dla ludzi a dla siebie.

Widać co najważniejsze dla pani Starosty. Szacunek ze syn ma prace, teraz dobrobyt przyjdzie dla mieszkańców powiatu
2021-07-22 15:06 Cytować Zgłoś administratorowi
Mariusz. Permalink4 +5 Mariusz.
Nie wiem czy coś zostało bo jeszcze syn pracuje , ale cena dla mieszkańców bardzo wysoka jak za to że Horodyska utrzymała stanowisko - a drogi łopatą dalej heja…….. Taka jest cała w powiecie polityka nie dla ludzi a dla siebie.
2021-07-22 13:27 Cytować Zgłoś administratorowi
T.Falzman. Permalink3 -13 T.Falzman.
Ja tam nikomu do portfelu nie zaglądam . Skoro sobie podwyższkę zrobili to trzeba głośno powiedzieć , że Radni powiatowi nie podwyższali sobie jeszcze diet . Pora była to w końcu zrobić i nigdy w takich sytuacjach nie ma dobrego czasu .
2021-07-21 23:23 Cytować Zgłoś administratorowi
.. Permalink2 +9 ..
Cytuję spajker.:
nowe stawki diet radnych. nowe wynagrodzenie etatowego aktywisty . zostało coś jeszcze na asfalt????

Zostało im na łatanie poboczy kamieniami i zasypywanie większych dziur masa bitumiczną, która przyklepywana jest łopatą. Dobrze, że kasa znalazła się na wykoszenie poboczy na te parę centymetrów od drogi, bo znaków byśmy za niedługo w powiecie nie widzieli. W gminie za to koszą już kolejny raz pola nadzieji :D, a drogi jakie sa takie są.
2021-07-21 20:01 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +18 spajker.
nowe stawki diet radnych. nowe wynagrodzenie etatowego aktywisty . zostało coś jeszcze na asfalt????
2021-07-21 18:09 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.