Jeżeli zgodzą się na to mieszkańcy i radni, zmienią się granice administracyjne gminy Wiązów i powiatu strzelińskiego. Gmina Domaniów ponownie zabiega bowiem o przejęcie części gruntów, leżących w Ośnie. Czy ten samorząd oferuje coś w zamian? Więcej na ten temat w jutrzejszym wydaniu gazety.

Komentarze   

Pani Permalink4 +2 Pani
Działania beznadziejne
Niech startuje na wójta Domaniowa (tez go pewnie nie chcieliby), ale może tam by się odnalazł. Te rządy, te działania, które nic nie wnoszą, nic nie dają, takie bicie piany, udawanie że coś się robi. Przeniósł zerówkę do szkoły, a w pomieszczeniach w przedszkolu magazyn zrobili, nosz…., a dzieci w zerówce w szkole nie mają tego co mieli w przedszkolu, bo to jednak szkoła i rządzi sie swoimi zasadami, to nadal jest i będzie szkoła z oddziałami zero. A przedszkole to przedszkole. Szkoła została pozbawiona dwóch sal lekcyjnych i muszą sie gnieść. Uzyskano w przedszkolu kilka wolnych miejsc i tak rodzice zapisali do przedszkoli poza Wiazowem. A pomieszczenie jest składzikiem. Pół roku jeszcze tej zerówki. Jakoś wytrzymamy i do szkoły dzieci pójdą. Ale atrakcje które miały w przedszkolu już nie będą mieli. Koniec i kropka. No ale teraz będzie sie chwalił ze zrobił w szkole oddziały zero, tylko po co??? Chyba żeby wydać pieniądze?
2021-12-23 08:23 Cytować Zgłoś administratorowi
Pan Permalink3 +3 Pan
Ojojoj
Niech zabierają burmistrza razem z ziemią
2021-12-22 23:18 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink2 0 cześ
RE: Czy zmienią się granice gminy i powiatu?
Cytuję DOA:
Całą gminę oddać do Domaniowa.

Uważaj żebym ja ciebie gdzieś nie oddał!
2021-12-22 07:29 Cytować Zgłoś administratorowi
DOA Permalink1 +4 DOA
oddać
Całą gminę oddać do Domaniowa.
2021-12-21 19:45 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.