Mężczyzna wypił alkohol, połknął tabletki nasenne i zniknął. Nikt nie wiedział, gdzie może przebywać, więc policjanci rozpoczęli poszukiwania. Po kilku godzinach 42-latek odnalazł się... na klatce schodowej.
52-letnia mieszkanka Księginic Wielkich skontaktowała się telefonicznie z KPP w Strzelinie. Poinformowała, że jej 42-letni partner po spożyciu alkoholu i tabletek nasennych wyszedł z domu bez powodu i grozi mu niebezpieczeństwo.
Policjanci, którzy pojechali na miejsce, przeprowadzili profesjonalne i szczegółowe ustalenia, gdzie mógłby znajdować się mężczyzna. Po 2 godzinach patrol policjantów znalazł miejsce, w którym przebywał poszukiwany i wezwał pogotowie ratunkowe.
Jak się okazało, mężczyzna znajdował się w drugiej części wsi, na klatce schodowej. Kontakt z nim był utrudniony. Lekarz zdecydował, że mężczyzna musi jechać na odtrucie do szpitala we Wrocławiu. Dzielnicowy z rejonu gminy Kondratowice będzie szczegółowo wyjaśniał okoliczności i przyczyny zachowania mężczyzny. Szybkie działanie policjantów zapobiegło ludzkiej tragedii.

Komentarze   

spajker. Permalink2 +2 spajker.
RE: Wypił alkohol, połknął tabletki nasenne i zniknął
Cytuję Kantyna:
Co to za tabletki?jakie proporcje?Kiedy się znika i gdzie się pojawia.

To tabletki władzy i pieniądze. Raz znika polityk z wąsikiem ale zaraz pojawia się jego następca. Raz pojawia się Amber Golf i zaraz znika. . Temat znamy od lat. Pewien prezydent filinczyk dostał tabletki w płynie i zniknął. Pewien prezydent shogun zażył viagry i w Japonii skakał po krzesłach po czym zniknął. No ale reżim jest taki że się nawet człowiek wyspać nie może i na widok starszej pani nawet odurzyć się nie może.
2019-06-14 17:06 Cytować Zgłoś administratorowi
Kantyna Permalink1 +7 Kantyna
Wypił alkohol, połknął tabletki nasenne i zniknął
Co to za tabletki?jakie proporcje?Kiedy się znika i gdzie się pojawia.
2019-06-14 15:00 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.