Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

W niedzielę, 18 sierpnia, strzelińscy policjanci udali się na interwencję do hotelu „Maria”, gdzie miała miejsce zabawa weselna. Podczas imprezy 26-letni biesiadnik wszczął awanturę. Następnie uderzył jedną z osób przedmiotem ze szkła prosto w głowę i uszkodził szybę w drzwiach lokalu. Straty, jakie spowodował, oszacowano na 1 000 zł. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty zniszczenia mienia.

Komentarze   

Permalink6 -1 Ja
RE: Weselna awantura skończyła się na komisariacie
Cytuję spajker:
Cytuję Hela:
Spajkerek dzisiaj jest po kleju. Trzeba go na trzepak do wywietrzenia. Co ja z nim mam. Ostatnio od rana do wiecora cyta koran z gostkiem od jehowy. Taki ucony z niego Spajkerek.

Bo widzisz Hela bez kleju to się na ciebie patrzyć nie da. Tłusta i tępa wiesniara.
Ja czytam Koran a ty czytasz gazetkę z programem telewizyjnym.

Chyba tylko palcem wodzisz po stronach - uważaj bo jeszcze fatwą obłożony zostaniesz za plugawienie świętej księgi islamu, a cherem dostaniesz do kompletu
2019-09-17 15:01 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink5 +4 spajker
Cytuję Hela:
Spajkerek dzisiaj jest po kleju. Trzeba go na trzepak do wywietrzenia. Co ja z nim mam. Ostatnio od rana do wiecora cyta koran z gostkiem od jehowy. Taki ucony z niego Spajkerek.

Bo widzisz Hela bez kleju to się na ciebie patrzyć nie da. Tłusta i tępa wiesniara.
Ja czytam Koran a ty czytasz gazetkę z programem telewizyjnym.
2019-08-28 09:52 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink4 +4 spajker
Cytuję Irek:
Cytuję spajker:
w piśmie swiętym czyli w koranie ...

Ale Ty pier...mięty jesteś. Idź się leczyć na hemoroidy bo na głowę jest już za późno.

Napisałem prawdę. Nie zrobili demolki po spożyciu ciasteczek. Potwierdza to policja dietetycy i święta księga islamu
2019-08-28 08:49 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink3 -5 Hela
Klej
2019-08-27 21:11 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 -5 Irek
Cytuję spajker:
w piśmie swiętym czyli w koranie ...

Ale Ty pier...mięty jesteś. Idź się leczyć na hemoroidy bo na głowę jest już za późno.
2019-08-27 20:54 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +4 spajker
w piśmie swiętym czyli w koranie stoi napisane aby nie spożywać alkoholu i wieprzowiny bo szkodzi zdrowiu. bezbożnicy napiją się weselnej wódki przegryzą schabowym i dostają agresora. a wystarczyło przeczytać koran.
2019-08-27 20:30 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz