Strzelińscy policjanci udali się na interwencję do hotelu „Maria”, gdzie odbywała się zabawa weselna. Foto ilustracyjne/pixabay
W niedzielę, 18 sierpnia, strzelińscy policjanci udali się na interwencję do hotelu „Maria”, gdzie miała miejsce zabawa weselna. Podczas imprezy 26-letni biesiadnik wszczął awanturę. Następnie uderzył jedną z osób przedmiotem ze szkła prosto w głowę i uszkodził szybę w drzwiach lokalu. Straty, jakie spowodował, oszacowano na 1 000 zł. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty zniszczenia mienia.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Ja
RE: Weselna awantura skończyła się na komisariacie
spajker powiedziała :
Hela powiedziała :
Spajkerek dzisiaj jest po kleju. Trzeba go na trzepak do wywietrzenia. Co ja z nim mam. Ostatnio od rana do wiecora cyta koran z gostkiem od jehowy. Taki ucony z niego Spajkerek.
Bo widzisz Hela bez kleju to się na ciebie patrzyć nie da. Tłusta i tępa wiesniara.Ja czytam Koran a ty czytasz gazetkę z programem telewizyjnym.
Chyba tylko palcem wodzisz po stronach - uważaj bo jeszcze fatwą obłożony zostaniesz za plugawienie świętej księgi islamu, a cherem dostaniesz do kompletu

0
Gravatar
spajker
RE: Weselna awantura skończyła się na komisariacie
Hela powiedziała :
Spajkerek dzisiaj jest po kleju. Trzeba go na trzepak do wywietrzenia. Co ja z nim mam. Ostatnio od rana do wiecora cyta koran z gostkiem od jehowy. Taki ucony z niego Spajkerek.
Bo widzisz Hela bez kleju to się na ciebie patrzyć nie da. Tłusta i tępa wiesniara.Ja czytam Koran a ty czytasz gazetkę z programem telewizyjnym.

0
Gravatar
spajker
RE: Weselna awantura skończyła się na komisariacie
Irek powiedziała :
spajker powiedziała :
w piśmie swiętym czyli w koranie ...
Ale Ty pier...mięty jesteś. Idź się leczyć na hemoroidy bo na głowę jest już za późno.
Napisałem prawdę. Nie zrobili demolki po spożyciu ciasteczek. Potwierdza to policja dietetycy i święta księga islamu

0
Gravatar
Hela
Klej
Spajkerek dzisiaj jest po kleju. Trzeba go na trzepak do wywietrzenia. Co ja z nim mam. Ostatnio od rana do wiecora cyta koran z gostkiem od jehowy. Taki ucony z niego Spajkerek.
0
Gravatar
Irek
RE: Weselna awantura skończyła się na komisariacie
spajker powiedziała :
w piśmie swiętym czyli w koranie ...
Ale Ty pier...mięty jesteś. Idź się leczyć na hemoroidy bo na głowę jest już za późno.

0
Gravatar
spajker
RE: Weselna awantura skończyła się na komisariacie
w piśmie swiętym czyli w koranie stoi napisane aby nie spożywać alkoholu i wieprzowiny bo szkodzi zdrowiu. bezbożnicy napiją się weselnej wódki przegryzą schabowym i dostają agresora. a wystarczyło przeczytać koran.
0

Przeczytaj też