Strzelińska policja interweniowała w sprawie przemocy w rodzinie. 47-letni mężczyzna, podczas licznych awantur domowych stosował przemoc wobec swojej matki. Popychał, szarpał za ubranie, ubliżał oraz wypędzał matkę z wspólnie zajmowanego mieszkania. Mieszkaniec powiatu strzelińskiego został zatrzymany przez mundurowych i trafił do policyjnego aresztu.
- Zebrany przez materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutu fizycznego i psychicznego znęcania się nad matką. Prokurator przychylił się do wniosku funkcjonariuszy i zdecydował o zastosowaniu wobec 47-latka środków zapobiegawczych w postaci policyjnego dozoru, zobowiązując go do stawiennictwa w wyznaczone dni w jednostce policji oraz nakazu opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu - informuje rzecznik prasowy KPP Strzelin, mł. Asp. Łukasz Porębski.

Komentarze   

NIANIA WAŚIELEWSKA Permalink2 0 NIANIA WAŚIELEWSKA
RE: Znęcał się nad matką
A MOŻE JAK BYŁ MAŁY TO MATKA NAD NIM SIĘ ZNĘCAŁA I TERAZ TO SĄ SKUTKI UBOCZNE
2021-04-12 13:02 Cytować Zgłoś administratorowi
lola Permalink1 -1 lola
ola
Czy to czasami nie mieszkaniec miejscowości Borek Strzelin ski?
2021-04-09 22:57 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.