Niedawno dzielnicowi Posterunku Policji w Wiązowie zostali powiadomieni o przywłaszczeniu przez nieznaną osobę banknotów o łącznej wartości 537 zł z portfela, który wcześniej został zagubiony na terenie Wiązowa.
- Niezwłocznie dzielnicowi, którzy wykonywali w tym dniu czynności służbowe, rozpoczęli ustalania w tej sprawie. Dzięki wnikliwej analizie zebranych informacji mundurowi wytypowali i zatrzymali osobę podejrzewaną o popełnienie przestępstwa, 39-letnią mieszkankę powiatu strzelińskiego - informuje oficer prasowy strzelińskiej policji mł. asp. Łukasz Porębski.
W toku prowadzonych czynności kobieta, po uprzednim przedstawieniu kilku wersji zdarzenia, przyznała się do odnalezienia portfela, a co ważniejsze przywłaszczenia pieniędzy. W związku z powyższym sprawa swój finał znajdzie w sądzie.

Komentarze   

cześ Permalink1 -1 cześ
Ale czemu?
Przecież nie ukradła!!! :-?
2021-06-05 19:59 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.