Dziś, 4 maja, około godz. 12.30 dwa zespoły JRG Strzelin na boisku przy strzelińskim technikum, zabezpieczały lądowisko dla helikoptera Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Natychmiastowej pomocy potrzebowała mieszkanka Strzelina.
Helikopter przetransportował kobietę do jednego z wrocławskich szpitali, gdzie będzie udzielona kwalifikowana pomoc medyczna.


UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
James
Zabezpieczali lądowisko dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
Hello, for all time i used to check web site posts here early in the morning, since i love to learn more and more.Here is my web blog: троакары
0
Gravatar
Cześ
RE: Zabezpieczali lądowisko dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
Lupa powiedziała :
Mam takie pytanie, obserwowałem cała akcje i ciekawi mnie jedna rzecz, dlaczego śmigłowiec wystartował dopiero po około 20 min?
zastanawiali się czy pacjenta transportować do szpitala czy kostnicy!

0
Gravatar
spajker.
RE: Zabezpieczali lądowisko dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
kobieta asłabła. przyleciał helikopter. przyjechała dwa wozy strażackie z pełna obsadą.gdzie byli w tym czasie prezes scm w garniturze? gdzie był w tym czasie dyrektor pzla o aparycji i o rozumie połcia słoniny presiąknietego nikotyną? gdzie były te wszystkie obrażone na życie pielęgniarki co to za mało zarabiają? gdzie byli ci wszyscy strxelińscy lekarze, którzy zarabiają jak w new jorku a ich świadczenie na rzecz pacjenta jest nieznane?po jaki poseł ziemi strzelińskiej utrzymywać szpital i pzla? do chorego musi dolecieć helikopter z wrocławia i karetka z wrocławia bo strzeliński personel medyczny jest znany tylko z braku zadowolenia ze stany swojej firmy swojego pracodawcy? 35 000 000,- zeta to są koszty roczne strelińskiego szpitala. co w zamian? protesty? oburzenie? rada sołtysów? rada the billi vel rada powiatu?jest teraz pomysł aby gmina dokładała do szpitala 10 000 000- zeta rocznie w tym celu aby kilku klakierów carycy miało swoje posady a caryca aby była na piedestale. zabawa publicznymi pieniędzmi. jak mam wydać 10 milionów publicznych pieniędzy ku swojej chwale to w porzo. jak mam wydać na jako 0,69 zeta w bedronce to wała. idę do netto. tam jako jest po 0,67 zeta. nie dam sie oszukać.
0
Gravatar
spajker.
RE: Zabezpieczali lądowisko dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
Mirek powiedziała :
obserwator powiedziała :
Wiele razy widziałem przylot śmigłowca po pacjenta i zawsze mnie zastanawiał długi czas całej akcji. Przecież śmigło przylatuje do najcięższych stanów, a wszystko odbywa się powoli jakby to był rutynowy transport pacjenta bez zagrożenia życia. Z czego to wynika?
Z potrzeby ustabilizowania stanu pacjenta, przed transportem. Oni też by chcieli odlecieć jak najszybciej.
Mirek powiedziała :
obserwator powiedziała :
Wiele razy widziałem przylot śmigłowca po pacjenta i zawsze mnie zastanawiał długi czas całej akcji. Przecież śmigło przylatuje do najcięższych stanów, a wszystko odbywa się powoli jakby to był rutynowy transport pacjenta bez zagrożenia życia. Z czego to wynika?
Z potrzeby ustabilizowania stanu pacjenta, przed transportem. Oni też by chcieli odlecieć jak najszybciej.
to znaczy że nie ma w strzelinie nikogo kto potrafiłby ustabilizować stan pacjenta. stabilizatory muszą przylecieć helikopterem z marsa albo z wrocławia. helikopter służy do transportu a nie do stabilizacji. profesor nauk medycznych norbert r. chętnie pozuje do zdjęć aby nasycić swoje nadęte ego, lekarze po kilozeta pensji na mc każdy też nie ustabilizują pacjenta, prezes scm w garniturze od armaniego i w perfumach z paryża też nie ustabilizuje pacjenta. to jest dowód na to że ten strzeliński scm i pzla na pszok albo do bio i do psychoodpadów wrzucić należy.

0
Gravatar
Mirek
RE: Zabezpieczali lądowisko dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
obserwator powiedziała :
Wiele razy widziałem przylot śmigłowca po pacjenta i zawsze mnie zastanawiał długi czas całej akcji. Przecież śmigło przylatuje do najcięższych stanów, a wszystko odbywa się powoli jakby to był rutynowy transport pacjenta bez zagrożenia życia. Z czego to wynika?
Z potrzeby ustabilizowania stanu pacjenta, przed transportem. Oni też by chcieli odlecieć jak najszybciej.

0
Gravatar
obserwator
RE: Zabezpieczali lądowisko dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
Wiele razy widziałem przylot śmigłowca po pacjenta i zawsze mnie zastanawiał długi czas całej akcji. Przecież śmigło przylatuje do najcięższych stanów, a wszystko odbywa się powoli jakby to był rutynowy transport pacjenta bez zagrożenia życia. Z czego to wynika?
0
Gravatar
Widzu
Ślimaki
Lupa powiedziała :
Mam takie pytanie, obserwowałem cała akcje i ciekawi mnie jedna rzecz, dlaczego śmigłowiec wystartował dopiero po około 20 min?
Też obserwowałem to zdarzenie i trochę się dziwiłem bardzo wolnym tempem całej akcji, tak jakby już do trupa przylecieli.

0
Gravatar
Lupa
Czas
Mam takie pytanie, obserwowałem cała akcje i ciekawi mnie jedna rzecz, dlaczego śmigłowiec wystartował dopiero po około 20 min?
0

Przeczytaj też