Nieznany sprawca dokonał kradzieży elementu układu wydechowego samochodu osobowego marki Mitsubishi, który został zaparkowany w Borku Strzelińskim. W toku wykonywanych czynności ustalono, że nieznany sprawca w tym samym okresie, na terenie sąsiedniej posesji, ukradł elementy układy wydechowego z pojazdu marki Mercedes
Przedstawiamy zdarzenia z Kroniki Policyjnej, które miały miejsce 24 i 25 maja.

***

25 maja w Strzelinie policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 52-letniego motocyklistę, który poruszał się po drodze publicznej pomimo braku praw jazdy.

***

25 maja w Strzelinie policjanci Ogniwa ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 41-letniego kierującego samochodem osobowym marki Opel, który poruszał się po drodze publicznej pomimo braku uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

***

25 maja mieszkaniec gminy Strzelin zawiadomił policję, że nieznany kierujący jadący nieznanym pojazdem nie zachował ostrożności przy wykonywania manewru i uszkodził prawidłowo zaparkowany w Strzelinie przy ul. gen L. Okulickiego samochód osobowy marki Ford, należący do zgłaszającego.

***

25 maja policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zostali zadysponowani do interwencji domowej zgłoszonej w Strzelinie. W toku wykonywanych czynności ustalono, że brat osoby zgłaszającej, znajdując się w stanie nietrzeźwości, wszczął awanturę. Na tej podstawie wskazany w zgłoszeniu mężczyzna został doprowadzony do wytrzeźwienia.

***

25 maja w Strzelinie policjanci Ogniwa ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 49-letniego rowerzystę, który poruszał się po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości. Miał ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

***

25 maja mieszkanka zawiadomiła policję, że nieznany sprawca dokonał kradzieży elementu układu wydechowego samochodu osobowego marki Mitsubishi, który został zaparkowany w Borku Strzelińskim. W toku wykonywanych czynności ustalono, że nieznany sprawca w tym samym okresie, na terenie sąsiedniej posesji, ukradł elementy układy wydechowego z pojazdu marki Mercedes.

***

25 maja w Przewornie policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki BMW, który poruszał się po drodze publicznej pomimo cofniętych uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

***

24 maja mieszkaniec powiatu strzelińskiego poinformował, że w Strzelinie przy ul. Staromiejskiej znajduje się nietrzeźwy mężczyzna, który może potrzebować pomocy. Zadysponowany na miejsce patrol potwierdził zgłoszenie. W toku wykonywanych czynności nietrzeźwy mężczyzna został doprowadzony do wytrzeźwienia.

***

24 maja pracownik dyskontu spożywczego w Strzelinie przy ul. Fabrycznej poinformował, że w trakcie wykonywania czynności zawodowych zatrzymał mężczyznę, który dokonał kradzieży. W toku wykonywanych czynności potwierdzono, że wskazany w zgłoszeniu mieszkaniec powiatu strzelińskiego dokonał kradzieży alkoholu o wartości 25,98 zł.

***

24 maja policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego udzielili asysty funkcjonariuszom Izby Celno-Skarbowej przy kontroli drogowej na terenie Miejsca Obsługi Podróżnych – Witowice. W toku wykonywanych czynności potwierdzono, że zatrzymany do kontroli drogowej kierujący (mieszkaniec powiatu wrocławskiego) samochodem osobowym marki Mercedes ma aktywny sądowy zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj też