Strażacy ugasili pożar skrzynki elektrycznej w jednym z budynków mieszkalnych w KępinieNiedawno Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Strzelinie otrzymała zgłoszenie o pożarze w budynku mieszkalnym w Kępinie. Na miejsce przyjechało kilka jednostek. Okazało się, że na korytarzu pierwszego piętra zapaliła się skrzynka elektryczna. W budynku mieszkają dwie rodziny. Lokatorzy musieli go opuścić. Na miejscu pojawili się również pogotowie energetyczne, policja oraz przedstawiciel zarządzania kryzysowego z Urzędu Gminy Borów Eryk Forysiak. Na szczęście, pożar szybko został ugaszony i nie spowodował dużych strat. Mieszkańcy byli bardzo zaskoczeni całą sytuacją. – Skrzynka niedawno była wymieniana, nie wiem jak to się stało – mówiła jedna z lokatorek. – Dobrze, że byłam w domu i zauważyłam pożar – dodała. Tląca się instalacja elektryczna spowodowała bardzo duże zadymienie. Strażacy przewietrzyli budynek.

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.