Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie "Nowe kwalifikacje szansą na zatrudnienie", który współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Uczestnicy projektu mają możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach z zakresu zarządzania projektami według międzynarodowych metodyk: Prince2 Foundation i AgilePM Foundation wraz z egzaminem. Szkolenia z egzaminem są całkowicie bezpłatne. Pokrywamy 100% kosztów! 
 Prince2 Foundation i AgilePM Foundation są to akredytowane szkolenia, po których po zaliczeniu egzaminu każdy uczestnik otrzymuje międzynarodowy certyfikat.
  W projekcie mogą wziąć udział osoby, które w chwili przystąpienia do projektu spełniają łącznie niżej wymienione kryteria:
  • ukończyły 18 r. życia (tj. od 18 urodzin) – wiek określany jest na podstawie daty urodzenia i ustalany w dniu rozpoczęcia udziału w projekcie tj. w pierwszym dniu udziału we wsparciu w ramach projektu.

  • nie prowadzą działalności gospodarczej,

  • nie uczą się (tj. nie uczestniczą w kształceniu w zorganizowanych formach edukacji- mogą wziąć udział osoby uczące się na studiach podyplomowych),

  • zamieszkują (tj. w rozumieniu Kodeksu Cywilnego przebywają z zamiarem stałego pobytu) w województwie dolnośląskim na terenie Obszarów Strategicznej Interwencji tj.: Legnicko-Głogowskiego Obszaru Interwencji lub Obszaru Interwencji Doliny Baryczy lub Obszaru Interwencji Równiny Wrocławskiej lub Obszaru ziemi Dzierżoniowsko-Kłodzko-Ząbkowickiej lub Zachodniego Obszaru Interwencji.

Z jednej firmy w projekcie może wziąć udział nie więcej niż 20% pracowników. 

Terminy szkoleń:
STRZELIN
·10-12.05 Prince2Foundation
·17-19.05  AgilePM Foundation    
LUB
STRZELIN
·17-19.05 Prince2Foundation
·24-26.05 AgilePM Foundation    
Każde szkolenie odbywa się w następujących godzinach : pt 15-20; sb 8-17.30; nd 8-17.30 - łącznie 24 godziny - mają Państwo zapewniony obiad oraz przerwy kawowe.
Osoby zakwalifikowane do projektu zobowiązane są do udziału w doradztwie zawodowym, mającym na celu analizę potrzeb zawodowych i edukacyjnych oraz wypracowanie dla każdego uczestnika Indywidualnego Planu Działania. Termin i miejsce spotkań z doradcą będzie ustalany w trybie roboczym w porozumieniu z Uczestnikami.    

Więcej informacji:
Laura Słomiany
Tel.: +48 506 816 408
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.