Gmina Strzelin i powiat strzeliński otrzymają pieniądze na termomodernizację obiektów oświatowych. W dużej mierze pochodzą one z budżetu województwa dolnośląskiego, gdzie radnym jest Wojciech Bochnak.
- Inwestycja obejmuje m.in. budynek B Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie. Aż 85% środków (3,2 mln zł) na ten cel pochodzi z Regionalnego Programu Operacyjnego - podaje radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Wojciech Bochnak.
Beneficjentem tego programu jest również gmina Strzelin. Tam aż 6,7 mln zł dotacji obejmie 3 budynki oświatowe: Publiczną Szkołę Podstawową nr 4, Publiczną Szkołę Podstawową nr 5, a także Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia.
- Uzyskane dotacje zmienią nie tylko wizerunek naszych obiektów, ale również pozwolą oszczędzić na kosztach eksploatacji budynków - zaznacza Bochnak.
Tekst ukazał się w nr 7 (1095) wydaniu "Słowa Regionu".

Komentarze   

spajker. Permalink3 +8 spajker.
RE: Miliony pójdą na szkolne budynki
filantrop w niedbałej pozie mówi- miliony pójdą na remonty szkół. w przekazie podprogowym oznacza to że wójt niczym bill gates z pieniędzy własnych zbuduje wodociągi w afryce bo stać go na to i ma taki gest. zmarszczona od wysiłku myślenia twarz wskazuje podprogowo iż on właśnie spogląda na globus i martwi się tym jak naprawić świat.
jak naprawić świat? recepta jest prosta. uwolnić go od władzy małych ludzi. na to jednak jeszcze żaden dupek sie nie zdecydował. lepiej jest swoje kompleksy i swoją małość pozorami wielkości zakrywać.
2022-02-26 08:48 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink2 +11 spajker.
RE: Miliony pójdą na szkolne budynki
myślę że lepiej by było aby ten pan ze zdjęcia poopowiadał ile on szkół ukończył i jakich a nie opowiadać o tym ile to szkół zostanie za publiczne a nie jego pieniądze wyremontowanych. pensje tego pana ze zdjęcia to co najmniej 250 000 zeta rocznie i gdyby remonty leżały mu na sercu to by abdykował i więcej na remonty zamiast na autoprezentację by zostało. proponuję aby kolejnego wywiadu pod wieżą eiffla udzielał i opowiadał że władze francuskie płacą za jej antykorozję.
2022-02-25 21:22 Cytować Zgłoś administratorowi
junior Permalink1 +4 junior
RE: Miliony pójdą na szkolne budynki
ZGROMADZENIE WSPÓLNIKÓW
Gminę Ząbkowice Śl. reprezentuje Burmistrz Ząbkowic Śl. Pan Marcin Orzeszek
RADA NADZORCZA:
Członek Rady Nadzorczej Spółki: Wojciech Bochnak

Przewodniczący Rady Nadzorczej Spółki: Andrzej Maj
Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Spółki: Artur Gulczyński
Sekretarz Rady Nadzorczej Spółki: Paweł Figzał
2022-02-25 20:38 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.