Dziś do Waszych rąk oddajemy 12 numer Słowa. Przeczytacie w nim m.in. o procederze w naszym powiecie, który zaczyna się od przysyłania zdjęć, przedstawiających nagie kobiety.
To już kolejny tydzień, kiedy zarówno mieszkańcy, różne organizacje, jak i samorządy, skupiają się na pomocy Ukrainie i ciągle napływającym do nas uchodźcom. Ilu ich trafiło do szkół? Jak wygląda nauka? Jak pracują urzędy, w których nadawane są pesele? Jak wygląda rynek pracy dla naszych wschodnich gości?
Ponadto o zagrożeniach związanych z tak dużym i nagłym napływem gości rozmawiamy z burmistrz Strzelina. Gorącym tematem jest temat dostępu do broni dla zwykłych obywateli. Jakie są tego plusy, a jakie minusy? Piszemy także o sytuacji na ryku opału i gazu. Czego możemy się spodziewać w najbliższym czasie? W jednej z gmin ma powstać nowe centrum rehabilitacyjne i dom spokojnej starości.
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: kontakt@sloworegionu.pl lub za pomocą naszego profilu Facebook. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
cześ
RE: Seksualne oferty mogą sporo kosztować...
spajker. powiedziała :
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
prokuratura ściga szantażystki. brawo. na rynku grasują też oszuści , którzy z ludzi schorowanych i niezamożnych cały ich majątek wyciągają wyciągają za cudowny lek. polisolokatami. piramidy finansowe get back czy amber gold. jakieś ziołolecznictwo, które od 90c io latka wszystkie oszczędności wypruje na cudowny lek. jakieś wycieczki do miejsc świętych podczas których psychomanipulanci wyciągają oszczędności życia opóźnionych umysłowo staruchów na zakup garnków dywanów i drzazg z krzyża chrystusowego. są też oszuści współpracujący z sądem z notariuszem z policją z prokuraturą , którzy 70cio letniemu rolnikowi flaszę wina postawią, do notariusza zawiozą a on tam dobrowolnie i ze zrozumieniem papier podpisze że sprzedaje swoje hektaty i potwierdza że gotówkę ptrzymał. są w wydziale ksiąg wieczystych temat przyklepuje a prokuratura hukami przekonuje rolnika że nie jest ofiarą. ( wioska sosnówka powiat oleśnica). polubiłem przema. on da tylko po buzi ale oszczędności życia w białych rękawiczkach człowieka nie pozbawi. wiem wiem, nie mamy zgłoszenia i nie możemy nic zrobić. cała policja jest zaangażowana w ochrone meczu 3cioligowego. komornik okradający klientów na miliony, notariusz jego mama współpracująca z ciężkimi kryminalistami ze zorganizowanej grupy przestępczej to nie nasza liga. tego nie ruszamy bo jeszcze nas ktoś ruszy.
Się nie dziwię skoro mieszkają tam tacy jak ty którzy wierzą we wszystko łącznie z bełkotem z TVP dezINFO :D
no ale oni tylko telewizje republika oglądają a tam korwin mówi że putas to jest jego ekscelencja fajny koleś a on sam jest królem polski kto nie jest wyznawcą korwina ten jest tfuuu lewakiem. tak mówi tv republika i jej główny aktor benny hill vel kor-lost.
Widać że ty też oglądasz ale to taki sam badziew jak TVP dezINFO :D

0
Gravatar
spajker.
RE: Seksualne oferty mogą sporo kosztować...
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
prokuratura ściga szantażystki. brawo. na rynku grasują też oszuści , którzy z ludzi schorowanych i niezamożnych cały ich majątek wyciągają wyciągają za cudowny lek. polisolokatami. piramidy finansowe get back czy amber gold. jakieś ziołolecznictwo, które od 90c io latka wszystkie oszczędności wypruje na cudowny lek. jakieś wycieczki do miejsc świętych podczas których psychomanipulanci wyciągają oszczędności życia opóźnionych umysłowo staruchów na zakup garnków dywanów i drzazg z krzyża chrystusowego. są też oszuści współpracujący z sądem z notariuszem z policją z prokuraturą , którzy 70cio letniemu rolnikowi flaszę wina postawią, do notariusza zawiozą a on tam dobrowolnie i ze zrozumieniem papier podpisze że sprzedaje swoje hektaty i potwierdza że gotówkę ptrzymał. są w wydziale ksiąg wieczystych temat przyklepuje a prokuratura hukami przekonuje rolnika że nie jest ofiarą. ( wioska sosnówka powiat oleśnica). polubiłem przema. on da tylko po buzi ale oszczędności życia w białych rękawiczkach człowieka nie pozbawi. wiem wiem, nie mamy zgłoszenia i nie możemy nic zrobić. cała policja jest zaangażowana w ochrone meczu 3cioligowego. komornik okradający klientów na miliony, notariusz jego mama współpracująca z ciężkimi kryminalistami ze zorganizowanej grupy przestępczej to nie nasza liga. tego nie ruszamy bo jeszcze nas ktoś ruszy.
Się nie dziwię skoro mieszkają tam tacy jak ty którzy wierzą we wszystko łącznie z bełkotem z TVP dezINFO :D
no ale oni tylko telewizje republika oglądają a tam korwin mówi że putas to jest jego ekscelencja fajny koleś a on sam jest królem polski kto nie jest wyznawcą korwina ten jest tfuuu lewakiem. tak mówi tv republika i jej główny aktor benny hill vel kor-lost.

0
Gravatar
cześ
RE: Seksualne oferty mogą sporo kosztować...
spajker. powiedziała :
prokuratura ściga szantażystki. brawo. na rynku grasują też oszuści , którzy z ludzi schorowanych i niezamożnych cały ich majątek wyciągają wyciągają za cudowny lek. polisolokatami. piramidy finansowe get back czy amber gold. jakieś ziołolecznictwo, które od 90c io latka wszystkie oszczędności wypruje na cudowny lek. jakieś wycieczki do miejsc świętych podczas których psychomanipulanci wyciągają oszczędności życia opóźnionych umysłowo staruchów na zakup garnków dywanów i drzazg z krzyża chrystusowego. są też oszuści współpracujący z sądem z notariuszem z policją z prokuraturą , którzy 70cio letniemu rolnikowi flaszę wina postawią, do notariusza zawiozą a on tam dobrowolnie i ze zrozumieniem papier podpisze że sprzedaje swoje hektaty i potwierdza że gotówkę ptrzymał. są w wydziale ksiąg wieczystych temat przyklepuje a prokuratura hukami przekonuje rolnika że nie jest ofiarą. ( wioska sosnówka powiat oleśnica). polubiłem przema. on da tylko po buzi ale oszczędności życia w białych rękawiczkach człowieka nie pozbawi. wiem wiem, nie mamy zgłoszenia i nie możemy nic zrobić. cała policja jest zaangażowana w ochrone meczu 3cioligowego. komornik okradający klientów na miliony, notariusz jego mama współpracująca z ciężkimi kryminalistami ze zorganizowanej grupy przestępczej to nie nasza liga. tego nie ruszamy bo jeszcze nas ktoś ruszy.
Się nie dziwię skoro mieszkają tam tacy jak ty którzy wierzą we wszystko łącznie z bełkotem z TVP dezINFO :D

0
Gravatar
spajker.
RE: Seksualne oferty mogą sporo kosztować...
prokuratura ściga szantażystki. brawo. na rynku grasują też oszuści , którzy z ludzi schorowanych i niezamożnych cały ich majątek wyciągają wyciągają za cudowny lek. polisolokatami. piramidy finansowe get back czy amber gold. jakieś ziołolecznictwo , które od 90c io latka wszystkie oszczędności wypruje na cudowny lek. jakieś wycieczki do miejsc świętych podczas których psychomanipulan ci wyciągają oszczędności życia opóźnionych umysłowo staruchów na zakup garnków dywanów i drzazg z krzyża chrystusowego. są też oszuści współpracują cy z sądem z notariuszem z policją z prokuraturą , którzy 70cio letniemu rolnikowi flaszę wina postawią, do notariusza zawiozą a on tam dobrowolnie i ze zrozumieniem papier podpisze że sprzedaje swoje hektaty i potwierdza że gotówkę ptrzymał. są w wydziale ksiąg wieczystych temat przyklepuje a prokuratura hukami przekonuje rolnika że nie jest ofiarą. ( wioska sosnówka powiat oleśnica). polubiłem przema. on da tylko po buzi ale oszczędności życia w białych rękawiczkach człowieka nie pozbawi. wiem wiem, nie mamy zgłoszenia i nie możemy nic zrobić. cała policja jest zaangażowana w ochrone meczu 3cioligowego. komornik okradający klientów na miliony, notariusz jego mama współpracują ca z ciężkimi kryminalistami ze zorganizowanej grupy przestępczej to nie nasza liga. tego nie ruszamy bo jeszcze nas ktoś ruszy.
0

Przeczytaj także