Ostrężna to niewielka miejscowość na skraju powiatu strzelińskiego w gminie Przeworno. Jednym z problemów tej wioski jest na pewno fatalny stan drogi. Na całej długości można spotkać mniejsze, bądź większe nierówności.
Sytuacji nie poprawia to, że pobocza są wysokie, toteż woda po opadach pozostaje na drodze i powoduje dalsze zniszczenia. Dobrym przykładem jest widoczna na zdjęciu dziura. Przez nieuwagą można urwać tam koło. Niestety, w całym powiecie takich miejsc jest więcej, co staje się już naszą niechlubną wizytówką.

Komentarze   

Grubcio Permalink4 +7 Grubcio
Dziurawa
Ale strzelinscy gospodarze nawet jak już zrobią remont drogi,to wygląda to tak jak droga gęsiniec-dębniki i wszystko jasne.odbiorca tej drogi chyba byli panowie z pewnego miejsca na strzelinskim rynku.
2019-05-10 07:32 Cytować Zgłoś administratorowi
..... Permalink3 +7 .....
RE: Dziurawa „wizytówka chwały” nie przynosi
:D :D 90% drog tak wyglada w powiecie, w miescie z 70% i to głównych :D ... czego oczekujecie,że nagle się włodarze wezmą i zaczną podejmowac decyzje na temat dróg ? Zaprzepaszczono tyle lat nie robiąc nic ,że teraz ciężko będzie to naprawić .. Gdzie inni dawno maja drogi , my mamy dziury i pobocza sypane kamieniami haha
2019-05-09 20:42 Cytować Zgłoś administratorowi
KANTYNA Permalink2 +7 KANTYNA
Dziurawa „wizytówka chwały” nie przynosi
Czekamy na efekt rodem z popularnego serialu Alternatywy 4.W ostatnim odcinku leciały meble,noże oraz choinki.Wbrew temu co się działo na tym osiedlu przyznali kupę kasy na rozwój widząc takie rzeczy.Może jest to jakaś strategia aby głosem niezadowolonych obywateli wydrzeć choć grosz.Nie chcę być złośliwy ale nie ma nikogo kompetentnego aby prowadzić negocjacje w tych sprawach.Nasadzą znaków o nierównościach i ograniczenia prędkości bo tak się zazwyczaj robi i na tym się skończy.
2019-05-09 20:22 Cytować Zgłoś administratorowi
Giermek Permalink1 +12 Giermek
RE: Dziurawa „wizytówka chwały” nie przynosi
Mamy 21 wiek a drogi jak za średniowiecza. Czy władze nasze to widzą?
2019-05-09 13:11 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.