Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Niedawno na drodze powiatowej w centrum Przeworna pojawiły się zamiatarki. Czy miało to związek z porządkowaniem wsi przed Wszystkimi Świętymi i Dniem Zadusznym? Okazje się, że powód był inny. Pojawienie się tych maszyn miało związek z remontem ul. Kolejowej. W ramach prac już wymienione zostały studzienki i kanalizacja burzowa. - W ostatni czwartek rozpoczęto też przygotowania do frezowania jezdni – wyjaśnia Marek Czerwiński, starosta strzeliński. – Dlatego pojawiły się na tej drodze zamiatarki, które musiały uprzątnąć ją, zanim przyjechała w minioną sobotę maszyna frezująca.W miniony czwartek w centrum Przeworna, chyba pierwszy raz w historii wsi,  pojawiły się mechaniczne zamiatarki
Remont tego odcinka ul. Kolejowej zakończono w poniedziałek, 4 listopada, wylaniem masy asfaltowej.

Cały artykuł dostępny jest tutaj

Komentarze   

Studi Permalink7 +1 Studi
RE: W Przewornie pojawiły się zamiatarki
Cytuję Klekot:
Cytuję Paranoja:
Cytuję Klekot:
Zamiatać jezdnię przed frezarką, którą narobi bałaganu... Zamiata to się po frezarce a przed układaniem warstw bitumicznych

Co ty wiesz o technologii budowy dróg? Ale to normalne, że wszyscy w naszym kraju na wszystkim się znają i nawet mówią wtedy, gdy do powiedzenia nic nie mają.

Na pewno wiem więcej od ciebie i to wystarczy. A po frezowaniu zamiatali czy układali masę na ten syf po frezarce? A skropienie miedzywarstowe było? Siatka przeciwspękaniowa była zakładana? Wiesz tyle co ten pismak, który oznajmił w artykule że masa była "wylewana".

Klekot, ty oczywiście jak zwykle klekoczesz, przeczytasz coś w internecie i myślisz, że wiesz najlepiej. Po za tym wykłada się coś co nie zmienia swej krzepliwości, a wylewa coś co zmienia swą krzepliwość i twardnieje. Pozdrawiam....
2019-11-16 07:59 Cytować Zgłoś administratorowi
Klekot Permalink6 -3 Klekot
Cytuję Paranoja:
Cytuję Klekot:
Zamiatać jezdnię przed frezarką, którą narobi bałaganu... Zamiata to się po frezarce a przed układaniem warstw bitumicznych

Co ty wiesz o technologii budowy dróg? Ale to normalne, że wszyscy w naszym kraju na wszystkim się znają i nawet mówią wtedy, gdy do powiedzenia nic nie mają.

Na pewno wiem więcej od ciebie i to wystarczy. A po frezowaniu zamiatali czy układali masę na ten syf po frezarce? A skropienie miedzywarstowe było? Siatka przeciwspękaniowa była zakładana? Wiesz tyle co ten pismak, który oznajmił w artykule że masa była "wylewana".
2019-11-16 06:39 Cytować Zgłoś administratorowi
Festyn Permalink5 -1 Festyn
Cytuję Marianna:
Cytuję Antoni:
Wkońcu naprawiają coś w tym Przewornie, fajna ekipa jest w powiecie i z wójtem, i radnymi mogą się wkońcu dogadać. A nie tylko na przekór, byle by moje było na wierzchu. Gratuluję!

Antek, mi też się to podoba, a zawistnicy niech sobie minusują :lol:

Poprzedni wójt stawiał witacze a ten buduje drogi.
2019-11-15 12:52 Cytować Zgłoś administratorowi
Marianna Permalink4 -1 Marianna
Cytuję Antoni:
Wkońcu naprawiają coś w tym Przewornie, fajna ekipa jest w powiecie i z wójtem, i radnymi mogą się wkońcu dogadać. A nie tylko na przekór, byle by moje było na wierzchu. Gratuluję!

Antek, mi też się to podoba, a zawistnicy niech sobie minusują :lol:
2019-11-15 12:40 Cytować Zgłoś administratorowi
Antoni Permalink3 -3 Antoni
Wkońcu
2019-11-15 09:07 Cytować Zgłoś administratorowi
Paranoja Permalink2 +11 Paranoja
Cytuję Klekot:

2019-11-14 19:55 Cytować Zgłoś administratorowi
Klekot Permalink1 -8 Klekot
2019-11-14 15:35 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz