Remont zakończono w poniedziałek, 4 listopada, wylaniem masy asfaltowej
Niedawno na drodze powiatowej w centrum Przeworna pojawiły się zamiatarki. Czy miało to związek z porządkowaniem wsi przed Wszystkimi Świętymi i Dniem Zadusznym? Okazje się, że powód był inny. Pojawienie się tych maszyn miało związek z remontem ul. Kolejowej. W ramach prac już wymienione zostały studzienki i kanalizacja burzowa. - W ostatni czwartek rozpoczęto też przygotowania do frezowania jezdni – wyjaśnia Marek Czerwiński, starosta strzeliński. – Dlatego pojawiły się na tej drodze zamiatarki, które musiały uprzątnąć ją, zanim przyjechała w minioną sobotę maszyna frezująca.W miniony czwartek w centrum Przeworna, chyba pierwszy raz w historii wsi,  pojawiły się mechaniczne zamiatarki
Remont tego odcinka ul. Kolejowej zakończono w poniedziałek, 4 listopada, wylaniem masy asfaltowej.

Cały artykuł dostępny jest tutaj

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Studi
RE: W Przewornie pojawiły się zamiatarki
Klekot powiedziała :
Paranoja powiedziała :
Klekot powiedziała :
Zamiatać jezdnię przed frezarką, którą narobi bałaganu... Zamiata to się po frezarce a przed układaniem warstw bitumicznych
Co ty wiesz o technologii budowy dróg? Ale to normalne, że wszyscy w naszym kraju na wszystkim się znają i nawet mówią wtedy, gdy do powiedzenia nic nie mają.
Na pewno wiem więcej od ciebie i to wystarczy. A po frezowaniu zamiatali czy układali masę na ten syf po frezarce? A skropienie miedzywarstowe było? Siatka przeciwspękaniowa była zakładana? Wiesz tyle co ten pismak, który oznajmił w artykule że masa była "wylewana".
Klekot, ty oczywiście jak zwykle klekoczesz, przeczytasz coś w internecie i myślisz, że wiesz najlepiej. Po za tym wykłada się coś co nie zmienia swej krzepliwości, a wylewa coś co zmienia swą krzepliwość i twardnieje. Pozdrawiam....

0
Gravatar
Klekot
RE: W Przewornie pojawiły się zamiatarki
Paranoja powiedziała :
Klekot powiedziała :
Zamiatać jezdnię przed frezarką, którą narobi bałaganu... Zamiata to się po frezarce a przed układaniem warstw bitumicznych
Co ty wiesz o technologii budowy dróg? Ale to normalne, że wszyscy w naszym kraju na wszystkim się znają i nawet mówią wtedy, gdy do powiedzenia nic nie mają.
Na pewno wiem więcej od ciebie i to wystarczy. A po frezowaniu zamiatali czy układali masę na ten syf po frezarce? A skropienie miedzywarstowe było? Siatka przeciwspękanio wa była zakładana? Wiesz tyle co ten pismak, który oznajmił w artykule że masa była "wylewana".

0
Gravatar
Festyn
RE: W Przewornie pojawiły się zamiatarki
Marianna powiedziała :
Antoni powiedziała :
Wkońcu naprawiają coś w tym Przewornie, fajna ekipa jest w powiecie i z wójtem, i radnymi mogą się wkońcu dogadać. A nie tylko na przekór, byle by moje było na wierzchu. Gratuluję!
Antek, mi też się to podoba, a zawistnicy niech sobie minusują lol
Poprzedni wójt stawiał witacze a ten buduje drogi.

0
Gravatar
Marianna
RE: W Przewornie pojawiły się zamiatarki
Antoni powiedziała :
Wkońcu naprawiają coś w tym Przewornie, fajna ekipa jest w powiecie i z wójtem, i radnymi mogą się wkońcu dogadać. A nie tylko na przekór, byle by moje było na wierzchu. Gratuluję!
Antek, mi też się to podoba, a zawistnicy niech sobie minusują lol

0
Gravatar
Antoni
Wkońcu
Wkońcu naprawiają coś w tym Przewornie, fajna ekipa jest w powiecie i z wójtem, i radnymi mogą się wkońcu dogadać. A nie tylko na przekór, byle by moje było na wierzchu. Gratuluję!
0
Gravatar
Paranoja
RE: W Przewornie pojawiły się zamiatarki
Klekot powiedziała :
Zamiatać jezdnię przed frezarką, którą narobi bałaganu... Zamiata to się po frezarce a przed układaniem warstw bitumicznych
Co ty wiesz o technologii budowy dróg? Ale to normalne, że wszyscy w naszym kraju na wszystkim się znają i nawet mówią wtedy, gdy do powiedzenia nic nie mają.

0
Gravatar
Klekot
RE: W Przewornie pojawiły się zamiatarki
Zamiatać jezdnię przed frezarką, którą narobi bałaganu... Zamiata to się po frezarce a przed układaniem warstw bitumicznych
0

Przeczytaj także