W Krakowie odbył się Turniej Grand Prix Polski w Tenisie Stołowym Kadetów. Do rywalizacji przystąpili tylko najlepsi tenisiści z naszego kraju. Jednym z sześciu reprezentantów Dolnego Śląska był Kacper Głazowski z Granitu Strzelin.
Kacper jako jedyny z naszego województwa zakwalifikował się do czołowej trzydziestki prestiżowych zawodów w Krakowie. Spisał się rewelacyjnie i przegrał zaledwie jeden mecz. Kacper przegrał grę półfinałową i ostatecznie zakończył Grand Prix na trzecim miejscu. To ogromny sukces młodego pingpongisty. Dodatkowo w niedzielę, 29 września, odbył się I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaków w Tenisie Stołowym, w którym drugą lokatę wywalczyła Ala Witkowska ze Strzelina. Granit świetnie radzi sobie także w rozgrywkach ligowych. W czwartej lidze strzelińska drużyna zremisowała 9:9 z faworyzowaną ekipą z Jelcza-Laskowic, a trzecioligowcy rozgromili 10:1 AZS UE Wrocław.
Kacper Głazowski i trener Filip Muszyński tuż  po ceremonii medalowej
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.