Mieszkania mają być gotowe do końca września
Przy ul. gen. Leopolda Okulickiego w Strzelinie w szybkim tempie powstaje kolejny budynek mieszkalny realizowany przez Dzierżoniowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. W obiekcie znajdzie się łącznie 31 mieszkań na wynajem, przeznaczonych dla mieszkańców miasta i gminy Strzelin.


2 komentarzy


















































































