Potwierdziły się tragiczne doniesienia o zakażeniu uczniów i nauczycieli w strzelińskim technikum. W szkole obowiązują zaostrzone procedury bezpieczeństwa, a część uczniów i nauczycieli przebywa na kwarantannie.
Zmarł nauczyciel pracujący w strzelińskim CKZiU. Przyczyną śmierci było zakażenie COVID-19. - U dwóch nauczycieli i jednego ucznia naszej szkoły potwierdzono zakażenie koronawirusem – poinformował nas Robert Kozuń, dyrektor technikum. - Jeden z nauczycieli niestety zmarł. Drugi, do 20 października br., będzie przebywać na kwarantannie. Do 16 października br. na kwarantannie przebywają jeszcze dwie inne osoby uczące w naszej szkole. Są to rodzice dzieci, które uczą się w strzelińskim ogólniaku w klasie, która wcześniej została objęta kwarantanną. Koronawirusa wykryto również u jednego z uczniów naszej szkoły. Po przeanalizowaniu możliwych kontaktów na kwarantannę trafiło w sumie 11 uczniów. W związku z zaistniała sytuacją wprowadziliśmy w szkole zaostrzone procedury bezpieczeństwa. Mam na myśli m.in. noszenie maseczek wszędzie tam, gdzie to jest możliwe, dezynfekowanie rąk, zachowywanie dystansu społecznego. Wychowawcy rozmawiają z uczniami o konieczności stosowania się do zasad bezpieczeństwa. Na korytarzach pojawiły się pisemne informacje, apele, o odpowiedzialne zachowywanie się w tej trudnej sytuacji. Liczę na poczucie odpowiedzialności uczniów i pracowników szkoły o zdrowie nas wszystkich. Zrobimy wszystko, żeby zredukować do absolutnego minimum możliwość pojawienia się nowych zakażeń – zadeklarował dyrektor Kozuń.
Na korytarzach pojawiły się pisemne informacje, apele, o odpowiedzialne zachowywanie się w tej trudnej sytuacji. Foto: CKZIU

Komentarze   

Nina Permalink36 0 Nina
RE: Koronawirus w Technikum w Strzelinie
Cytuję michał86:
Cytuję P:
CZY DLA WAS WSZYSTKICH MA ZNACZENIE NAUCZYCIEL CZY INSTRUKTOR NAUKI JAZDY? ZWAŁ JAK ZWAŁ, NAUCZAŁ. NAJLEPIEJ JEST KOMENTOWAĆ. KTO Z WAS BYŁ POŻEGNAĆ ÓW CZŁOWIEKA, KOLEGĘ Z PRACY CZY PRZYJACIELA? KTO Z WAS WIE JAKIM BYŁ CZŁOWIEKIEM? OCENIACIE TYLKO PO PLOTKACH. KTO ZNAŁ GO OSOBIŚCIE TEN WIE... CHCIAŁ ŻYĆ I MIAŁ DLA KOGO. MIAŁ RODZINĘ. BYŁ SZCZĘŚLIWY. ILU Z WAS NAUCZYŁ? WSZYSCY ZAPOMNIELI I ŻYJĄ DALEJ A ON ŻYŁ DLA WAS.


Nie ma znaczecznia czy nauczuciel czy instruktor, mnie uczył 15 lat temu w technikum a znaczenie ma to jedynie ze zrobili z niegostatystyke do szerzenia paniki w tym ciemnogrodzie. Dla waszej informacji zmarł też pewien 44latek z powiatu strzelinskiego, zmarł na białaczkę a we wrocławskim szpitalu zaproponowano jego rodzinie że gdy zgodzą sie na wpisanie do aktu zgonu corony...to bedzie mial pogrzeb za darmo...ale nikt mi nie uwierzy, lepiej wieżyć w wirusy...rodzina sie nie zgodziła...bo tak straszono by was dwoma zgonami na covida

A INSTRUKTORA SZKODA,SPOCZYWAJ W SPOKOJU

Właśnie dr Staszewska opowiadała o przypadkach proponowana ludziom darmowych pogrzebowy w zamian za zgodę na wpisanie covid w akcie zgonu. Coś więc w tym jest.
2020-10-23 20:50 Cytować Zgłoś administratorowi
Adam19 Permalink35 0 Adam19
RE: Koronawirus w Technikum w Strzelinie
radiowroclaw.pl/.../...
2020-10-20 16:25 Cytować Zgłoś administratorowi
#Stop_ścierka Permalink34 0 #Stop_ścierka
#Stop_ścierka
#Stop_ścierka
2020-10-20 13:42 Cytować Zgłoś administratorowi
Ela Permalink33 +4 Ela
koronowirus w technikum
widze ze sa ludzie madrzy w Strzelinie ! wreszcie zauwazyli ze rzad robi sobie jaja z tym wirusem i straszy ludzi,wszyscy zamaskowani jak niewolnicy! zdejmijcie te szmaty i uczestniczcie w protestach o wolnosc!
2020-10-20 07:36 Cytować Zgłoś administratorowi
dkfdf Permalink32 +1 dkfdf
RE: Koronawirus w Technikum w Strzelinie
metoda na kroplówkę . dużo dużo dużo i stop...
2020-10-18 10:49 Cytować Zgłoś administratorowi
#covidocuda Permalink31 +4 #covidocuda
RE: Koronawirus w Technikum w Strzelinie
modelowanie statystyki. Dziś każdy będzie umierać na covid. Liczy się kasa. A z ludu zrobimy ciemny lud. Dziś masz test negatywny ale sorki nie no kolejny pobrny w tym samym czasie wyszedł pozytyywny. A no nie daj spokój miałem czekać na test nie czekałem o kurr.. bez testu powiedzieli że mam pozytywny,,, Takie przypadki częste w tym kraju ...
2020-10-18 10:48 Cytować Zgłoś administratorowi
michał86 Permalink30 +5 michał86
RE: Koronawirus w Technikum w Strzelinie
Cytuję P:
CZY DLA WAS WSZYSTKICH MA ZNACZENIE NAUCZYCIEL CZY INSTRUKTOR NAUKI JAZDY? ZWAŁ JAK ZWAŁ, NAUCZAŁ. NAJLEPIEJ JEST KOMENTOWAĆ. KTO Z WAS BYŁ POŻEGNAĆ ÓW CZŁOWIEKA, KOLEGĘ Z PRACY CZY PRZYJACIELA? KTO Z WAS WIE JAKIM BYŁ CZŁOWIEKIEM? OCENIACIE TYLKO PO PLOTKACH. KTO ZNAŁ GO OSOBIŚCIE TEN WIE... CHCIAŁ ŻYĆ I MIAŁ DLA KOGO. MIAŁ RODZINĘ. BYŁ SZCZĘŚLIWY. ILU Z WAS NAUCZYŁ? WSZYSCY ZAPOMNIELI I ŻYJĄ DALEJ A ON ŻYŁ DLA WAS.


Nie ma znaczecznia czy nauczuciel czy instruktor, mnie uczył 15 lat temu w technikum a znaczenie ma to jedynie ze zrobili z niegostatystyke do szerzenia paniki w tym ciemnogrodzie. Dla waszej informacji zmarł też pewien 44latek z powiatu strzelinskiego, zmarł na białaczkę a we wrocławskim szpitalu zaproponowano jego rodzinie że gdy zgodzą sie na wpisanie do aktu zgonu corony...to bedzie mial pogrzeb za darmo...ale nikt mi nie uwierzy, lepiej wieżyć w wirusy...rodzina sie nie zgodziła...bo tak straszono by was dwoma zgonami na covida

A INSTRUKTORA SZKODA,SPOCZYWAJ W SPOKOJU
2020-10-17 21:46 Cytować Zgłoś administratorowi
N
CZY DLA WAS WSZYSTKICH MA ZNACZENIE NAUCZYCIEL CZY INSTRUKTOR NAUKI JAZDY? ZWAŁ JAK ZWAŁ, NAUCZAŁ. NAJLEPIEJ JEST KOMENTOWAĆ. KTO Z WAS BYŁ POŻEGNAĆ ÓW CZŁOWIEKA, KOLEGĘ Z PRACY CZY PRZYJACIELA? KTO Z WAS WIE JAKIM BYŁ CZŁOWIEKIEM? OCENIACIE TYLKO PO PLOTKACH. KTO ZNAŁ GO OSOBIŚCIE TEN WIE... CHCIAŁ ŻYĆ I MIAŁ DLA KOGO. MIAŁ RODZINĘ. BYŁ SZCZĘŚLIWY. ILU Z WAS NAUCZYŁ? WSZYSCY ZAPOMNIELI I ŻYJĄ DALEJ A ON ŻYŁ DLA WAS.
2020-10-17 21:36 Cytować Zgłoś administratorowi
michał86 Permalink28 +1 michał86
RE: Koronawirus w Technikum w Strzelinie
Cytuję agnes:
Nauczyciel praktycznej nauki zawodu - w tym przypadku nauki jazdy, więc jest to, a tak po prawdzie - był - normalny NAUCZYCIEL.
to tyle w kwestii rzetelności kolejnego płaskoziemca ..

i masz rację: Polska stacza się ... właśnie przez takich pseudoyntelektualystów jak ty michał86


quote name="michał86"]Instruktor nauki jazdy a nie nauczyciel oczywiscie nie umniejszając mu...ale propagandowo lepiej brzmi ''nauczyciel''..rzetrelność dziennikarska. Załóż maseczxke, bedziesz nieśmiertelny.
Wujek covid to jedyne co opłaca sie szpitalom bo za kazdego covidianina dostają hajs dla szpitala oraz zaubiór dla personelu.
Do lekarza tylko prywatnie bo sobie banknociki zdezynfekuje i nie bedzie sie bał zarażenia. Przed wirusem lepiej chronią kraty bo w zakładach karnych ten problem nie występuje,neutralizuje go też miedż...bo kopalni miedzi nie trzeba zamykać a tylko te węglowe. Wirus leczy wszystko wiec nie opłaca sie leczyć wirusa. Ciemnym ludem zawsze łatwo się manipulowało,Polacy nie gęsi..bo gęsi to chociaż instynkt mają....teraz rozumiem czemu ten kraj zniknął z map-bo sami go sprzedali a historia nauczyła trego że niczego nas nie nauczyła więc mamy powtorke z rozrywki a pózniej bedzie płacz i zgrzytanie zębów,najbardziej płakać będą Kowidianie.
Trump wyszedł z wirusa w 3 dni ale musieli chłopa rozchorować bo świat patrzy, ex minister zdrowia wyszedł z wirusa w 24 godziny bo trzeba bylo iśc na zakupy...ale że ciemny lud to widział wiec rozchorowali go po raz drugi...juz nawet podają mu tlen hmmm szkoda ze nie cyklon...
Quo Vadis Polsko po tej równi pochyłej?...na samo dno.
Wirus zadłużonych krajów pseudo demokratycznych..


instruktor to też nauczyciel...i to na tyle? wracaj dziecko lansować i dowartościowywać sie na fb bo nic merytorycznego nie potrafisz przekazać
2020-10-17 20:52 Cytować Zgłoś administratorowi
michał86 Permalink27 0 michał86
RE: Koronawirus w Technikum w Strzelinie
Cytuję jamci:
Michal86 d3bilem się urodziłeś, geniuszem nie zdechniesz.

nie dość że IQ masz niskie to nawet myśleć nie potrafisz
2020-10-17 20:49 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.