Już w czerwcu ma ruszyć budowa mieszkań z niskim czynszem przy ulicy Glinianej w Strzelinie. W jednym z ostatnich numerów pisaliśmy, że rozpoczął się nabór najemców. Wnioski można było składać od 29 kwietnia do 14 maja. Okazuje się, że zainteresowanie mieszkaniami jest duże.
Jak informuje strzeliński magistrat, do tego terminu do urzędu wpłynęły 24 wnioski. Przypomnijmy, że w budynku znajdzie się 27 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. – O przydziale mieszkań poszczególnym osobom decydować będzie gmina Strzelin w oparciu o kryteria, które w pierwszej kolejności uwzględniać będą wymogi ustawowe, dotyczące progów dochodowych – wyjaśnia burmistrz, Dorota Pawnuk.
Tekst ukazał się w nr 18 (1057) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

Anna 1111 Permalink2 +5 Anna 1111
Do urzędu wpłynęły 24 wnioski…
Przepraszam że nie na temat ale czy ktoś z Państwa może wie kto i na jakich warunkach nabył teren na ul Kościelnej przy garażach. Czy był przetarg a jeśli tak to kto o tym wiedział. Jeżdżę tamtędy i widzę że ktoś tam karczuje i stawia płot.
2021-06-04 15:01 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +11 spajker.
RE: Do urzędu wpłynęły 24 wnioski…
ja nie mam żadnych dochodów. wszystko przepiłem poproszę o cały blok.
ile to jest tzw niski czynsz? cena jest kryterium podstawowym , no oprócz znajomości wiadomo z kim no ale po ile taki najem????? obiecuję że narobię mnóstwo dzieci, nie skończę żadnej szkoły a od pracy to mnie odpycha od wielu pokoleń. w banku w dziale kredytów hipotecznych jak mnie widza to po ochroniarza dzwonią abym sobie swojego nie upił.
2021-06-01 13:44 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.