Dwa dni temu z niemałym opóźnieniem ruszył ostatni etap remontu zbiornika zalewowego w Przewornie. Po uszczelnieniu tamy przyszedł czas na urządzenia zrzutowe zapory.
Gwarancja na uszczelnienie tamy mija w sierpniu br. Czy firma zdąży do tego czasu naprawić zaporę i będzie można dokonać próby szczelności zbiornika?
Na ten temat napiszemy w najbliższym wydaniu „Słowa”.

Komentarze   

spajker. Permalink2 0 spajker.
RE: Ruszył ostatni etap remontu zbiornika zalewowego
Cytuję Wędkarz:
W końcu a już myślałem że będą z tego nici.

z tego nawet nici nie będzie. polska ma bilans wodny czyli ilosć wody na 1go mieszkańca gorszy niż egipt i gorszy niż irak. to są dane z onz. 50 lat myślano jak tu naprawić poniemieckie stawy a nikt nie pomyślał skąd wziąć do nich wodę. polnische wirtschaft polega na tym że jak nie spadnie deszcz to jest susza. jak spadnie deszcz to jest powódź. jak zbiorniki zalewowe stoją psute to lokalni politycy przez dziesięciolecia chcą wygrać wybory używając argumentu zbiorników. takie puste zbiorniki to paliwo polityczne ale przyroda jest szybsza od polityków i zbiorniki uszczelniono ale wody brak. . ja spajker mam program polityczny pt odlej się do zbiornika aby pusty nie stał. bądź lokalnym patriotą.
2021-05-29 14:57 Cytować Zgłoś administratorowi
Wędkarz Permalink1 -2 Wędkarz
RE: Ruszył ostatni etap remontu zbiornika zalewowego
W końcu a już myślałem że będą z tego nici.
2021-05-29 13:42 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.