Dwa dni temu z niemałym opóźnieniem ruszył ostatni etap remontu zbiornika zalewowego w Przewornie. Po uszczelnieniu tamy przyszedł czas na urządzenia zrzutowe zapory.
Gwarancja na uszczelnienie tamy mija w sierpniu br. Czy firma zdąży do tego czasu naprawić zaporę i będzie można dokonać próby szczelności zbiornika?
Na ten temat napiszemy w najbliższym wydaniu „Słowa”.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Ruszył ostatni etap remontu zbiornika zalewowego
Wędkarz powiedziała :
W końcu a już myślałem że będą z tego nici.
z tego nawet nici nie będzie. polska ma bilans wodny czyli ilosć wody na 1go mieszkańca gorszy niż egipt i gorszy niż irak. to są dane z onz. 50 lat myślano jak tu naprawić poniemieckie stawy a nikt nie pomyślał skąd wziąć do nich wodę. polnische wirtschaft polega na tym że jak nie spadnie deszcz to jest susza. jak spadnie deszcz to jest powódź. jak zbiorniki zalewowe stoją psute to lokalni politycy przez dziesięciolecia chcą wygrać wybory używając argumentu zbiorników. takie puste zbiorniki to paliwo polityczne ale przyroda jest szybsza od polityków i zbiorniki uszczelniono ale wody brak. . ja spajker mam program polityczny pt odlej się do zbiornika aby pusty nie stał. bądź lokalnym patriotą.

0
Gravatar
Wędkarz
RE: Ruszył ostatni etap remontu zbiornika zalewowego
W końcu a już myślałem że będą z tego nici.
0

Przeczytaj także