- Pieszy, który będzie zbliżać się do przejścia, zostanie wykryty przez czujniki...
W przyszłym roku powstanie nowe przejście dla pieszych na ulicy Bolka I Świdnickiego oraz rozbudowane zostanie jedno z istniejących na ulicy T. Kościuszki (przy skrzyżowaniu z ul. Pocztową) w Strzelinie, o czym szerzej piszemy w aktualnym wydaniu Słowa.

Komentarze   

idiot Permalink2 0 idiot
RE: Przy przejściach będą czujniki wykrywające...
W dzisiejszym stanie prawnym kierowca jadący rzez miasto musi mieć napiętą uwagę jak bycze ja ja, a pieszy beztrosko spaceruje po pasach ruchu jakby nic prucz niego na świecie nie istniało.
2021-09-05 14:15 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +8 spajker.
RE: Przy przejściach będą czujniki wykrywające...
wrocław ul hubska. co 50 metrów przejście dla pieszych. cztery pasy jezdni zawężone do dwóch . bo tramwaje jeżdzące co 10 minut i rowerzysta jeżdżący co 60 minut. pani starsza kupiła makaron za 1,7 zeta w lidlu i stoi przed przejściem dla pieszych bo nie jest pewna czy makaron jest 2 jajeczny czy 4ro jajeczny jaki sprzedaje sklep elea w pobliżu za 1,49 zeta . pani starsza tup tup tup idzie przez przejście 10 minut. robi się korek na 5 km. pani starsza nie pamięta jednak gdzie chowała paragon i depcze w drugą stronę tup tup tup kolejne 10 minut w poprzek jezdni. do tego zrobiła się przewa w szkole i elektryczne hulajnogi lecą w poprzek jezdni na fulu z poczucie pierwszeństwa i z poczuciem bezpieczeństwa. 1 000 samochodów stoi w korku, ściera klocki hamulcowe na proszek azbestowy i spala paliwo nie przemieszczając samochodów. babcia za to tup tup tup 15 minut w jedną strone i 15 minut z powrotem. kobiert z wózkiem wkracza na jezdnię z rozpędu nie zważając na to że oto z piskiem hamuje 30to tonowa cysterna. ona ma pierwszeństwo i jest zwolniona z myślenia. urzędnicy pomyśleli za nią a jak ją samochód rozjedzie to zrobi to nielegalnie. piszę jako praktyk a nie jako teoretyk.
2021-09-02 11:59 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.