Planowane dochody i wydatki są mniejsze niż w ubiegłym roku. Jednak, mimo niesprzyjających okoliczności, inwestycji – szczególnie tych na drogach – będzie sporo. Na co konkretnie strzeliński samorząd planuje wydać pieniądze w 2022 roku?
Wyjaśniamy to w najbliższym wydaniu Słowa.

Komentarze   

spajker. Permalink1 +1 spajker.
RE: Ile pieniędzy i na co wyda strzeliński samorząd?
bardzo dobry tytuł. na co wyda????? gdyby tak strzelinem rządzili homo-sapiens to można by zadać pytanie - w jaki sposób strzeliński samorząd zagospodarujje kilkadziesiąt milionów. jaki pożytek długofalowy przyniesie zagospodarowanie kwoty kilkudziesięciu milionów? samorząd pieniądze wyda a przyszłe pokolenia będą pytać co się w strzelinie zmieniło od 1945.
samorząd wyda na remont nowego ronda, na dopłaty do deficytowego basenu ba iluminacje świąteczne na wiszące doniczki i na przyklejenie asfaltu koło domu posła raby. no oczywiście jeszcze na swoje wynagrodzenia + 50% podwyżki z ustawy o psuciu pieniądza.
jakieś niezadowolenie ludności urzędnicy zwala na tych z kamiennej a ci z kamiennej na tych z ząbkowickiej. zupełnie jak w kondratowicach.
2021-11-24 16:57 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.