Jakiś czas temu zadzwoniła do nas Czytelniczka, która chciała się dowiedzieć, co stanie się z kostką granitową pozyskaną z rozbiórki ul. Wolności w Strzelinie. W tym celu wysłaliśmy zapytanie do Urzędu Miasta i Gminy w Strzelinie.
- Kostka z rozbiórki ul. Wolności przeznaczona jest na wykonanie parkingów przy tej ulicy. Przypominam, że inwestorem przy tym zadaniu nie jest gmina tylko Dolnośląska Służba Dróg i Kolei. Zakładamy, że kostki będzie odzyskanej więcej i ta nadwyżka ma być przekazana gminie. Gmina planuje wykorzystanie tego materiału na kolejne etapy poprawy zagospodarowania terenu przy Rotundzie Św. Gotarda - odpowiedziała burmistrz Dorota Pawnuk.
Tekst ukazał się w nr 49 (1088) wydaniu "Słowa Regionu"

Komentarze   

Ryszard Permalink3 +1 Ryszard
RE: Co się dzieje z kostką z ul. Wolności?
Jak zaczną zrywać kostke spod całej drogi to na co drugim podwórku bedzie fura wysypana a kolejka chętnych do baraku kierownika bedzie sięgać do ronda
2022-01-09 09:21 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink2 +4 cześ
RE: Co się dzieje z kostką z ul. Wolności?
Przyda się na protesty przed sejmem :D
2022-01-08 13:16 Cytować Zgłoś administratorowi
Xyz Permalink1 -1 Xyz
RE: Co się dzieje z kostką z ul. Wolności?
Czytelniczka chciała trochę odkupić ?
2022-01-07 17:10 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.