Już prawie rok remontowana jest ulica Wolności w Strzelinie. Wielu mieszkańców miasta i nie tylko czeka więc na rychłe zakończenie prac, bo objazdy i utrudnienia związane z jej zamknięciem skutecznie utrudniają poruszanie się po mieście.
Kilka tygodni temu na odcinku ulicy Wolności w Strzelinie od zjazdu z Ronda im. Zesłańców Sybiru do skrzyżowania ulicy Wolności z ulicą A. Mickiewicza zakończono prace związane z budową drogi, chodników oraz parkingu. Na tym odcinku pozostała do wykonania jeszcze warstwa ścieralna nawierzchni, która – jak informuje Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu – zostanie położona po wykonaniu wszystkich pozostałych warstw na całym zadaniu. Ten odcinek został jednak udostępniony kierowcom w ograniczonym zakresie.
Na ten temat pisaliśmy w 22 (1110) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.