Nowoczesna technologia właśnie testowana jest na terenie miasta. Wirtualne kosze na śmieci mogą rozwiązać problem ich nieestetycznego wyglądu. Wystarczy użyć skrótu klawiszowego (ctrl+v), aby pojawiła się dolna część kubłaTechnologia nieustannie idzie do przodu. Co chwilę media informują nas o nowych postępach i wynalazkach. Tym razem świat zmienia się dosłownie na naszych oczach. Na terenie Strzelina testowane są właśnie nowoczesne kosze na śmieci. Od dłuższego czasu zastanawiano się, jak ukryć nieestetyczny wygląd kubłów. Dzięki nowej technologii prawdopodobnie ten problem zostanie rozwiązany. Już nie będziemy musieli oglądać przepełnionych koszy. Teraz widoczna będzie jedynie górna część kubła. Na każdym znajdować się będzie klawiatura. Aby pojawiła się dolna część kosza, do którego będziemy mogli wrzucić np. papierki, konieczne będzie użycie skrótu klawiszowego. Wystarczy na klawiaturze wcisnąć „ctrl+v”, a wtedy naszym oczom ukaże się dolna część kubła. Czyż to nie proste?


Komentarze   

Niedam Permalink4 0 Niedam
RE: Nowa technologia – wirtualne kubły…
Repepepe
2015-11-12 21:49 Cytować Zgłoś administratorowi
wolny Permalink3 +5 wolny
Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę
Dopóki w Gminie Strzelin nie zlikwiduje się układów między ,,urzędnikami i radnymi '' a władzami Komusa, mieszkańcy gminy Strzelin będą płacić, tyle ile potrzebne będzie dla jednych, jak i drugim. Mieszkańcy powinni oddawać śmieci u źródła , a więc koło swoich posesji, nawet odpady wielogabarytowe, no chyba, że jest się naczelnikiem wydziału , a wtedy to i drogę przy swojej posesji firma,, zewnętrzna'' będzie kładła asfalt po nocach.
2015-11-12 11:20 Cytować Zgłoś administratorowi
żądający Permalink2 +4 żądający
wieszający na ścianie
Panie Janie 75% to pełna emerytura a Pan przesłużył aż 16 lat czyli połowe i czego Pan oczekujesz po tym co pan robiłes w tej policji-wieczny patrolowy ja zachł tak skończył a czy Pan wie jak wygląda złdziej po tych 16 latach wszyscy Pana znają i niech sie Pan nie ośmiesza. Podrzuc Pan tematr "Neonówce" -ale bedo jaja.Rolnik kce emeryture policyjną ale jądra, Panie pański brat Wladek juz nie żyje i juz pan na tym nie połyniesz kiedy panu zadek ratował-dosyc.
2015-11-10 20:05 Cytować Zgłoś administratorowi
Joanna. Permalink1 +4 Joanna.
RE: Nowa technologia – wirtualne kubły…
Jacek S. może powinieneś pomyśleć nad zmianą fachu? A może gazety? Na SE np?
2015-11-10 16:35 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.