Nie ma w naszym powiedzie gminy, gdzie zbędne byłyby inwestycje drogowe. Nie inaczej jest w tej gminie. Sytuację może poprawić pozyskiwanie z zewnątrz środków na remonty dróg. Liczy się również wsparcie ze strony parlamentarzystów.

W ubiegły poniedziałek gminę Borów odwiedził Paweł Hreniak, poseł na Sejm RP. - Była to robocza wizyta – powiedział Waldemar Grochowski, wójt Borowa. - Zapoznałem pana posła z planami inwestycyjnymi gminy na najbliższy rok i w dłuższej perspektywie. Najwięcej czasu poświęciliśmy rozmowom o infrastrukturze drogowej. Pan poseł jest członkiem sejmowej komisji infrastruktury, zna naszą gminę i stąd rozmowy o drogach. Spotkanie było merytoryczne i mam nadzieję, że zaowocuje wsparciem naszych planów remontów naszych dróg.

Tekst ukazał się w 47 (1036) wydaniu "Słowa Regionu". Cały tekst przeczytasz tu lub tutajDodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.