Żarty się skończyły. Zakład Usług Komunalnych w Kondratowicach zaczął odłączać mieszkańcom wodę. Z jakiego powodu, łatwo się domyśleć... nawet kilkuletnie zaległości w opłatach. Ile pieniędzy zalegają rekordziści? Przeczytacie o tym w najbliższym wydaniu Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
TY SRAJKER
RE: Odcinają mieszkańcom wodę
TY SRAJKER TY CZASEM NIE WYPADŁEŚ PRZY PORODZIE NA PODŁOGĘ NO CHYBA ŻE LAKARZ ZAMIAST KLAPSA W PUPE DAŁ CI KLAPSA W TEN PUSTY ŁEB
0
Gravatar
spajker.
RE: Odcinają mieszkańcom wodę
KIEROWNIK WODOĆIĄGÓW powiedziała :
NIE DAĆ SIE LUDZIE KOPAĆ STUDNIE PRZED DOMAMI I BLOKAMI WODA MA BYĆ ZA DARMO
nie dać się ludzie.!!! węgiel po 1800? kopać węgiel pod domem.!!! nie dać się ludzie!!! benzyna po 8 zeta? kopać ropę naftową pod domem! nie dać sie ludzie!!!! mięso po 8 zeta za kilo. ??? dość wyzysku. hodować paciuka w domu!!! czesne za szkołe zdrożało??? nie dac sie ludzie!!! unikać szkół.!!! lokalny przywódca partyjny i religijny powie co dobre a co złe.!!! kanalizacja za droga??? nie dać się ludzie. dwie żerdzie i zdefekujesz się za darmo za chałupą!!!!! chleb w sklepie za drogi??? dość tego!!! każdy upiecze sobie chleb sam!! abonament na radio za drogi?? nie dać się ludzie!!!! maryśka na łąwce pod krzyżem newsy ci powie!!! to wszytsko powinno być za darmo!!!!jedyną sprawą odpłatną powinna być moja praca i albo mój zasiłek za darmo bo w tym kraju pracy dla mnie nie ma.woda ma byc za darmo ale pracownicy wodociągów geodezji i inni maja zarabiać godziwie.jak to zrobić? proste. mój sąsiad będzie miał wodę za darmo bo ja za jego wodę zapłacę a on będzie miał wodę za darmo bo ja za jego wodę zapłacę. taki woda-sharing. tanio wychodzi.dość wyzysku!!!!!!!! !

0
Gravatar
cześ
RE: Odcinają mieszkańcom wodę
KIEROWNIK WODOĆIĄGÓW powiedziała :
NIE DAĆ SIE LUDZIE KOPAĆ STUDNIE PRZED DOMAMI I BLOKAMI WODA MA BYĆ ZA DARMO
Jak sobie będziesz wiadrami do domu nosił ze studni to będziesz miał za darmo, ja jednak wolę mieć wodę w kranie za pieniądze!!!

0
Gravatar
KIEROWNIK WODOĆIĄGÓW
RE: Odcinają mieszkańcom wodę
NIE DAĆ SIE LUDZIE KOPAĆ STUDNIE PRZED DOMAMI I BLOKAMI WODA MA BYĆ ZA DARMO
0
Gravatar
spajker.
RE: Odcinają mieszkańcom wodę
trzeba odłączać wodę licznikową i pozalicznikową. trzeba o tym pisać w ramach prewencji ogólnej.
0
Gravatar
cześ
RE: Odcinają mieszkańcom wodę
Jak się nie płaci to się odcina! Co w tym dziwnego że trzeba w gazecie pisać???
0

Przeczytaj także