W środę, 27 marca w Zarzycy policjanci Zespołu Profilaktyki Społecznej ze Strzelina zatrzymali 39-letniego mieszkańca Kędzierzyna - Koźla, poszukiwanego celem odbycia kary pozbawienia wolności na podstawie wyroku Sądu Rejonowego w Oławie. Zatrzymanego doprowadzono do Aresztu Śledczego w Dzierżoniowie.
W czwartek, 28 marca, funkcjonariusze zatrzymali 22-letniego mieszkańca Strzelina. Był poszukiwany nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Strzelinie, celem odbycia kary. Poszukiwanego również doprowadzono do Aresztu Śledczego w Dzierżoniowie.
Tego samego dnia w Krajnie funkcjonariusze Posterunku Policji w Wiązowie zatrzymali 57-letniego mieszkańca powiatu strzelińskiego, który poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Strzelinie. Miał zostać doprowadzony do najbliższego Aresztu Śledczego lub Zakładu Karnego. Poszukiwania prowadziła strzelińska jednostka. Zatrzymany trafił do więzienia.
Podobne zdarzenie miało miejsce w piątek, 29 marca, w strzelińskim Rynku. Policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca Strzelina, poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Strzelinie, celem odbycia kary więzienia.
Tego samego dnia w Wiązowie funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Wiązów. Był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Strzelinie, celem odbycia kary więzienia.

Komentarze   

spajker Permalink1 +1 spajker
RE: Poszukiwani w rękach policji
kupa durniów. najlepiej się ukryć na małej wiosce gdzie każdy zna każdego i każdy sąsiad innemu sąsiadowi oko bezinteresownie wyłupi. na małej wiosce gdzie jest 15tu mieszkańców anonimowość i dyskrecja jest zapewniona.
2019-04-09 11:00 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.