Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Groził ekspedientce i zabrał dwie butelki wódki. Z bratem szarpali się z policjantami. Funkcjonariusze musieli przejść specjalistyczne badania, ponieważ obaj mężczyźni są nosicielami zakaźnej choroby. To nie wszystko. Ich znajoma w ataku złości zniszczyła zamocowany na korytarzu komendy stacjonarny alkomat. Ale zacznijmy od początku...
29-letni mieszkaniec Strzelina wszedł do jednego ze sklepów ogólnospożywczych w Strzelinie. Zaczął grozić ekspedientce, po czym zabrał dwie butelki markowej wódki. Po zgłoszeniu policjanci natychmiast podjęli interwencję. Zatrzymali mężczyznę. Był nietrzeźwy, zachowywał się bardzo agresywnie wobec funkcjonariuszy. Został przewieziony do policyjnego aresztu.
- W trakcie interwencji na pomoc dla 29-latka ruszył jego starszy, 31-letni brat - mówi asp. sztab. Ireneusz Szałajko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Zaczął szarpać policjantów. Ponieważ atakował funkcjonariuszy został również zatrzymany. Usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej policjantów. Prokurator rejonowy w Strzelinie zastosował wobec niego dozór policyjny. Będzie teraz musiał zgłaszać się na komendę.
Ponieważ obaj mężczyźni są nosicielami zakaźnej choroby, policjanci musieli przejść specjalistyczne badania. - W tym samym dniu, po zdarzeniu, do komendy przyszła kobieta, znajoma jednego z zatrzymanych mężczyzn - dodaje Szałajko. - W ataku złości uderzała w zamocowane na korytarzu poczekalni urządzenie służące do pomiaru trzeźwości. Kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzut zniszczenia mienia.
Cały artykuł dostępny jest tutaj

Komentarze   

TruckdriverDST Permalink2 0 TruckdriverDST
RE: Atak na policjantów...
Przepraszam ale czytajac powyzszy art. ogarnial mnie smiech. Mialem cicha nadzieje iz do komendy przyjda kolejni znajomi....
2019-10-25 20:36 Cytować Zgłoś administratorowi
LAKI LUCK Permalink1 +5 LAKI LUCK
RE: Atak na policjantów...
CZY TO RODZINA DALTONÓW
2019-10-22 21:00 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz