W poniedziałek, 20 stycznia policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Strzelinie zatrzymali podpalacza, który działał w Wiązowie.
Sprawca od listopada 2019r. do stycznia 2020 roku w Wiązowie i pobliskich wsiach podpalił m.in. stertę słomy, wiatę i samochód osobowy. Wartość spalonego mienia oszacowano na 19 tys. zł. Skuteczna praca operacyjna funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego KPP w Strzelinie doprowadziła do ustalenia i zatrzymania podpalacza. Niespełna 19-letni mieszkaniec powiatu strzelińskiego przyznał się do trzech czynów. Zostały mu przedstawione zarzuty o umyślnym zniszczeniu mienia zgodnie z art. 288 § 1 Kodeksu Karnego. Za popełnione przestępstwa ustawodawca przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Komentarze   

cześ Permalink2 +1 cześ
podpalacz
Podajcie imie i nazwisko tego delikwenta a społeczeństwo już się nim "zaopiekuje"
2020-02-04 22:03 Cytować Zgłoś administratorowi
GINEK Permalink1 +3 GINEK
PODPALACZ
JAK DLA MNIE TO POWINIEN POKRYC WSZYSTKIE STRATY I OCZYWISCIE AKCJE STRAZY OBCIAZYC KOSZTAMI A NIE ZA PRZYJEMNOSCI [censored]A WSZYSCY PŁACIMY.
2020-02-04 17:14 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.