W poniedziałek, 11 maja, o godz. 00:30 przy ul. Okrzei w Strzelinie funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie wylegitymowali mężczyznę. Zwrócił ich uwagę, bo był podobny do osoby poszukiwanej.
W systemie policyjnym ustalono, że 38-letni mieszkaniec powiatu strzelińskiego rzeczywiście jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. W tym samym dniu w godzinach popołudniowych mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego.
Rano w czwartek, 14 maja, w powiecie wrocławskim funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie zatrzymali mieszkańca powiatu strzelińskiego, poszukiwanego listem gończym. 51-letniego mężczyznę policjanci doprowadzili do aresztu śledczego, a stamtąd do zakładu karnego, gdzie odbywać będzie karę pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 244 KK, czyli za niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych.
Tekst ukazał się w 19 (1008) wydaniu "Słowa Regionu"

Komentarze   

Zupa Permalink2 +1 Zupa
RE: Poszukiwani wpadli w ręce policji
Cytuję Izabel:
A może to niewinni ludzie byli a ich tak łapali jakby winni byli.

Taaa tam sami niewinni siedzą
2020-06-03 10:02 Cytować Zgłoś administratorowi
Izabel Permalink1 -5 Izabel
RE: Poszukiwani wpadli w ręce policji
A może to niewinni ludzie byli a ich tak łapali jakby winni byli.
2020-05-31 19:12 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.