Dziś (1 czerwca) kilka minut po godz. 16 na ul. Ząbkowickiej w Strzelinie, nieopodal Cukrowni, zderzyły się dwa samochody osobowe.

- 69-letni mieszkaniec powiatu wrocławskiego, kierując samochodem marki audi podczas wyprzedzania w miejscu niedozwolonym uderzył w prawidłowo skręcający w lewo samochód marki Mazda, którym kierował 29-letni mieszkaniec powiatu strzelińskiego - wyjaśnia mł. asp. Łukasz Porębski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - W wyniku zdarzenia urazu lewego barku doznał kierujący mazdą i został przewieziony do strzelińskiego szpitala.
Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Treść zgłoszenia dotyczyła zderzenia czołowego. Na miejscu po ustaleniach okoliczności zdarzenia okazało się, że było to zderzenie boczne.

***

Dziś (1 czerwca) kilka minut po godz. 16 na ul. Ząbkowickiej w Strzelinie, nieopodal Cukrowni, doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna z osób została poszkodowała i konieczna była pomoc medyczna. Poszkodowany skarżył się na bóle wynikające z urazów po zderzeniu aut.

Drugi z uczestników zdarzenia samodzielnie wyszedł z samochodu. Na miejscu działają wszystkie służby, zastępy straży pożarnej i pogotowie ratownictwa medycznego. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia, które najprawdopodobniej będzie zakwalifikowane jako kolizja drogowa, o czym informuje mł. asp. Łukasz Porębski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie.

Komentarze   

jasne Permalink2 +2 jasne
hieny
Cytuję Hanna:
Bardzo proszę o kontakt poszkodowanego mężczyznę z mazdy. Chciałam przekazać informacje związane z wypadkiem.Chciałaś wyłudzić pełnomocnictwo do prowadzenia sprawy z ubezpieczenia hieno.
2020-06-03 08:50 Cytować Zgłoś administratorowi
Hanna Permalink1 -2 Hanna
wypadek na ząbkowickiej
Bardzo proszę o kontakt poszkodowanego mężczyznę z mazdy. Chciałam przekazać informacje związane z wypadkiem.

2020-06-02 11:57 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.