Dwa lata trwało nękanie dziewczyny i utrudnianie jej normalnego życia. Później omal nie doszło do najgorszego. Czy nożownik z Wiązowa dostał dożywocie?
Jak to wielokrotnie w redakcjach bywa, jest telefon od Czytelnika. - Czy pamiętacie, że kilka lat temu omal nie doszło w Wiązowie do tragedii? - usłyszeliśmy w słuchawce. - To była toksyczna miłość, która mogła skończyć się śmiercią. Doszłoby do morderstwa... - przypominał Czytelnik.
O bulwersujących wydarzeniach z Wiązowa, podczas których omal nie doszło do morderstwa, pisaliśmy na naszych łamach kilka lat temu. Dziś, dokładnie 20 sierpnia, mija kolejna rocznica koszmaru, który przeżyła dwudziestoletnia wówczas Dagmara N.
O tym wydarzeniu pisały też ogólnopolskie media. Wróćmy do tamtej sprawy, przypominając artykuł podpisany „moc”, jaki ukazał się na portalu FAKT 24, 7 stycznia 2019 r.
„Jak z nami koniec, to jesteś martwa”. Dawid najpierw groził, później sięgnął po nóż
Trzy lata temu była miłość. Dwa lata temu zaczęło się bicie i wyzwiska. W ubiegłym roku groźba, że ją zabije. Wreszcie 22-letni Dawid C. z Wiązowa (woj. dolnośląskie) użył noża. Właśnie przeciwko niemu trafił do wrocławskiego sądu okręgowego akt oskarżenia.
„Jak z nami koniec, to jesteś martwa”. Gehenna dziewczyny Dawida C. trwała dwa lata.
Dawid C. był o swoją dziewczynę Dagmarę N. (20 l.) chorobliwie zazdrosny – wynika ze śledztwa. Ponad dwa lata temu zaczął podejrzewać ją o zdradę. Robił jej z tego powodu awantury, wyzywał wulgarnymi słowami i bił po całym ciele. Wreszcie pod koniec lipca ubiegłego roku Dagmara powiedziała „dość” i zerwała znajomość. Dawid nie zgodził się na to i przeszedł do gróźb. W internecie  napisał do niej: „Decyzję podjąłem. Jak z nami koniec, to jesteś martwa, dziękuję i do widzenia (…) żegnaj z tym światem”. 
Tekst ukazał się w 33 (1022) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj.

Komentarze   

Uruś Permalink1 -1 Uruś
RE: Omal jej nie zasztyletował
A sąsiedzi oczywiście niczego nie widzieli i nie słyszeli. Po co się narażać podrostkowi z nożem. Jaki kraj...
2020-09-08 16:54 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.