Dziś, 7 maja, około godz 17.00 doszło do kolizji na skrzyżowaniu ulic Strzelińskiej, Klonowej i Szkolnej. Jak informują świadkowie, w jadący prawidłowo w kierunku Strzelina ul. Klonową samochód osobowy marki Mazda, wjechało osobowe audi. Siła uderzenia była tak duża, że mazdę obróciło o 90 stopni.
Samochody zostały poważnie uszkodzone, nie nadawały się do dalszej jazdy. Wyciekły z nich płyny eksploatacyjne. Autami jechali tylko kierowcy, którzy o własnych siłach wyszli z pojazdów. Na miejsce wezwano patrol policji i pomoc drogową. - W toku prowadzonych czynności ustalono, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającemu się, kierującemu pojazdem marki Mazda – informuje mł. asp. Łukasz Porębski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.
Więcej o zdarzeniu w najbliższym wydaniu Słowa.

Komentarze   

UBEZPIECZYCIEL Permalink2 -2 UBEZPIECZYCIEL
RE: Zderzenie na skrzyżowaniu w Przewornie
FAJNA USTAWKA
2021-05-07 22:13 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink1 -2 cześ
HAHAHA
Co za cymbał! Prawko powinno być zabrane dla jego!!!
2021-05-07 19:09 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.