W niedzielę, 20 czerwca, tuż po północy na ul. Brzegowej w Strzelinie kierowca auta osobowego marki Skoda wjechał na pobocze drogi i uderzył w drzewo. Od samochodu oderwał się zderzak i inne elementy. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Świadkowe poinformowali strzelińską policję.
Mundurowi zostali skierowani na ul. Galla Anonima, gdzie według otrzymanego zgłoszenia stał zaparkowany samochód marki Skoda. - Widoczne uszkodzenia wskazywały na fakt uczestniczenia kierującego w kolizji – wyjaśnia mł. asp. Łukasz Porębski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - W chwili obecnej funkcjonariusze dochodzeniówki zbierają materiał dowodowy, który będzie stanowił podstawę do przedstawienia kierującemu zarzutów.

Komentarze   

cześ Permalink11 0 cześ
Idioci
Ja bym takich utylizował na miejscu!!!
2021-07-06 20:17 Cytować Zgłoś administratorowi
.. Permalink10 +5 ..
RE: Wjechał w drzewo i uciekł
Czy ktoś zajmie się tymi rajdowcami. Po całym mieście jeżdżą z takim hukiem i piskiem opon jak nigdy. Juz o Rynku nie wspomnę bo i w dzień i wieczorem i w nocy.
2021-06-26 20:07 Cytować Zgłoś administratorowi
Lesiu Permalink9 +1 Lesiu
Cytuję spajker.:
uciekł? a kto go gonił? on odjechał. powinien teraz zapłacić gminie za nasadzenie nowego drzewa i za posprzątanie resztek samochodu z trawnika.

Ale gościu miał promile i zabrane prawo jazdy
2021-06-23 22:32 Cytować Zgłoś administratorowi
Lesiu Permalink8 +4 Lesiu
To gamoń co pracuje w wodociągach i mieszka teraz na Kochanowskiego w Strzelinie.
2021-06-23 20:11 Cytować Zgłoś administratorowi
Olek Permalink7 +8 Olek
Potencjalny morderca
Cytuję Toja:
Cytuję Olek:
Czy ktoś się zajmie tym wariatem w czarnym BMW?, robi sobie wyścigi po Strzelinie a Policja chyba śpi. Jak ktoś zginie to kto odpowie?, komendant czy burmistrz?.

Chodzi o mnie? Mam czarne beemwu

A robiłeś dzisiaj rajd po Strzelinie?, jeśli nie ty to śpij spokojnie. Mam numery tablicy rejestracyjnej i nagrane filmiki, zastanawiam się tylko czy do TV wysłać.
2021-06-23 18:54 Cytować Zgłoś administratorowi
Ten Tego Tam Permalink6 +2 Ten Tego Tam
Cytuję Toja:
Cytuję Olek:
Czy ktoś się zajmie tym wariatem w czarnym BMW?, robi sobie wyścigi po Strzelinie a Policja chyba śpi. Jak ktoś zginie to kto odpowie?, komendant czy burmistrz?.

Tu napisali że chodzi o Skodę a nie BeeMW
2021-06-23 15:28 Cytować Zgłoś administratorowi
Toja Permalink5 -5 Toja
Blackbmw
Cytuję Olek:

2021-06-23 15:18 Cytować Zgłoś administratorowi
Olek Permalink4 +13 Olek
Potencjalny morderca
2021-06-23 11:29 Cytować Zgłoś administratorowi
Taki Jeden Permalink3 +4 Taki Jeden
Cytuję spajker.:
uciekł? a kto go gonił? on odjechał. powinien teraz zapłacić gminie za nasadzenie nowego drzewa i za posprzątanie resztek samochodu z trawnika.

Ludzie widzieli że ten jegomość wyszedł z pojazdu i powiedział muszę spierda...ć i spier...lił. ha ha ha :D :D :D
2021-06-23 11:13 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink2 +1 spajker.
2021-06-23 06:45 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.