W niedzielę, 20 czerwca, tuż po północy na ul. Brzegowej w Strzelinie kierowca auta osobowego marki Skoda wjechał na pobocze drogi i uderzył w drzewo. Od samochodu oderwał się zderzak i inne elementy. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Świadkowe poinformowali strzelińską policję.
Mundurowi zostali skierowani na ul. Galla Anonima, gdzie według otrzymanego zgłoszenia stał zaparkowany samochód marki Skoda. - Widoczne uszkodzenia wskazywały na fakt uczestniczenia kierującego w kolizji – wyjaśnia mł. asp. Łukasz Porębski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - W chwili obecnej funkcjonariusze dochodzeniówki zbierają materiał dowodowy, który będzie stanowił podstawę do przedstawienia kierującemu zarzutów.


UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
cześ
Idioci
Ja bym takich utylizował na miejscu!!!
0
Gravatar
..
RE: Wjechał w drzewo i uciekł
Czy ktoś zajmie się tymi rajdowcami. Po całym mieście jeżdżą z takim hukiem i piskiem opon jak nigdy. Juz o Rynku nie wspomnę bo i w dzień i wieczorem i w nocy.
0
Gravatar
Lesiu
RE: Wjechał w drzewo i uciekł
spajker. powiedziała :
uciekł? a kto go gonił? on odjechał. powinien teraz zapłacić gminie za nasadzenie nowego drzewa i za posprzątanie resztek samochodu z trawnika.
Ale gościu miał promile i zabrane prawo jazdy

0
Gravatar
Lesiu
RE: Wjechał w drzewo i uciekł
To gamoń co pracuje w wodociągach i mieszka teraz na Kochanowskiego w Strzelinie.
0
Gravatar
Olek
Potencjalny morderca
Toja powiedziała :
Olek powiedziała :
Czy ktoś się zajmie tym wariatem w czarnym BMW?, robi sobie wyścigi po Strzelinie a Policja chyba śpi. Jak ktoś zginie to kto odpowie?, komendant czy burmistrz?.
Chodzi o mnie? Mam czarne beemwu
A robiłeś dzisiaj rajd po Strzelinie?, jeśli nie ty to śpij spokojnie. Mam numery tablicy rejestracyjnej i nagrane filmiki, zastanawiam się tylko czy do TV wysłać.

0
Gravatar
Ten Tego Tam
RE: Wjechał w drzewo i uciekł
Toja powiedziała :
Olek powiedziała :
Czy ktoś się zajmie tym wariatem w czarnym BMW?, robi sobie wyścigi po Strzelinie a Policja chyba śpi. Jak ktoś zginie to kto odpowie?, komendant czy burmistrz?.
Chodzi o mnie? Mam czarne beemwu
Tu napisali że chodzi o Skodę a nie BeeMW

0
Gravatar
Toja
Blackbmw
Olek powiedziała :
Czy ktoś się zajmie tym wariatem w czarnym BMW?, robi sobie wyścigi po Strzelinie a Policja chyba śpi. Jak ktoś zginie to kto odpowie?, komendant czy burmistrz?.
Chodzi o mnie? Mam czarne beemwu

0
Gravatar
Olek
Potencjalny morderca
Czy ktoś się zajmie tym wariatem w czarnym BMW?, robi sobie wyścigi po Strzelinie a Policja chyba śpi. Jak ktoś zginie to kto odpowie?, komendant czy burmistrz?.
0
Gravatar
Taki Jeden
RE: Wjechał w drzewo i uciekł
spajker. powiedziała :
uciekł? a kto go gonił? on odjechał. powinien teraz zapłacić gminie za nasadzenie nowego drzewa i za posprzątanie resztek samochodu z trawnika.
Ludzie widzieli że ten jegomość wyszedł z pojazdu i powiedział muszę spierda...ć i spier...lił. ha ha ha :D :D :D

0
Gravatar
spajker.
RE: Wjechał w drzewo i uciekł
uciekł? a kto go gonił? on odjechał. powinien teraz zapłacić gminie za nasadzenie nowego drzewa i za posprzątanie resztek samochodu z trawnika.
0

Przeczytaj też