Policjanci pionu kryminalnego od pewnego czasu prowadzili działania operacyjne wobec dwóch 27-letnich mężczyzn (mieszkańców powiatu strzelińskiego), co do których mieli przypuszczenia, że w miejscu zamieszkania posiadają znaczną ilość narkotyków.
- Rejon mieszkania oraz teren przyległy wskazanych osób znajdował się pod obserwacją kryminalnych, gdyż przy realizacji spraw tego typu każdy szczegół mógł mieć ogromne znaczenie. Obserwowani mężczyźni usilnie starali się nie skupiać na sobie uwagi osób postronnych. Na podstawie zebranych informacji funkcjonariusze zdecydowali się na wejście do mieszkań, gdzie w przygotowanym uprzednio miejscu przechowywana była znaczna ilość narkotyków (amfetamina i marihuana). Policjanci zabezpieczyli wszystkie znalezione substancje wraz z pozostałymi akcesoriami służącymi do porcjowania - wyjaśnia mł. asp. Łukasz Porębski ze strzelińskiej policji.
W chwili obecnej policjanci dochodzeniówki badają wszystkie okoliczności zdarzenia, które będą stanowić podstawę do przedstawienia dwóm 27-letnim mężczyznom zarzutów, za które zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

Komentarze   

cześ Permalink1 -1 cześ
RE: Policjanci znaleźli w domu dużo narkotyków
Powiedzcie lepiej gdzie teraz się nie wciąga kresek bo ja to widzę na każdym kroku :D
2022-01-03 08:48 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.