W Krzywinie na śliskiej nawierzchni traktor „złamał się” i stanął w poprzek jezdni. Droga została całkowicie zablokowana
Dzisiejsze poranne opady śniegu spowodowały duże utrudnienia na drogach. Odczuli to zwłaszcza kierowcy samochodów ciężarowych i traktorów.

W Krzywinie doszło do zdarzenia. Traktor „złamał się” i stanął w poprzek jezdni, a bus wpadł do rowu. Droga została całkowicie zablokowana. Na miejscu pojawiły się służby i wyciągnęły pojazd spoza pasa jezdni.
W Sarbach na łuku drogi (w pobliżu szkoły), z powodu śliskiej nawierzchni utknęły dwie ciężarowe cysterny. Również do zdarzenia doszło na odcinku drogi z Sarb w kierunku Mikołajowa. Wywrócił się ciągnik ze zbożem. Na miejscu pojawiła się straż pożarna i wstrzymała ruch. Rozsypane zboże zostało już uprzątnięte.
Także w innych miejscach powiatu, zwłaszcza tam, gdzie są wzniesienia, pojawiły się utrudnienia w ruchu. W Kazanowie i Nieszkowicach drogę zablokowały samochody ciężarowe.
Do naszej redakcji telefonowali oburzeni kierowcy. Mówili, że piaskarki pojawiły się na drogach zbyt późno. - Osoby decydujące o wysłaniu służb, aby posypały jezdnię piaskiem i solą powinny wcześniej reagować. Na jakieś bzdury są pieniądze, a na utrzymanie dróg nie ma...? – mówił ze zdenerwowaniem pan Andrzej, czytelnik naszej gazety.


Zdjęcia z akcji w Krzywinie

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Cześ
RE: Gehenna kierowców ciężarówek i traktorów
spajker. powiedziała :
Cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
cześ powiedziała :
Dajcie spokój! Ja do pracy dojechałem i jak o 15 wyszedłem to nawet nie wiedziałem że śnieg padał!!! Co wy tu mówicie???
znajomy z obornik śląskich odśnieżał okolice. zawsze zaczynał od posypania drogi przed urzędem gminy a później resztę aby urzędnicy byli zadowoleni z jego usług.spójrz na zdjęcia wyżej czesiu a zrozumiesz że te pojazdy utknęły z powodu gołoledzi. ty ze śniegiem o 15tej kontaktu nie miałeś. z rozumem też nie.
Jaka gołoledź jak nawet mrozu nie było jełopo!!!
jak wytrzeźwiałeś koło 15tej to już nie było. w nocy jest mróz od kilku dni. te samochody w poprzek jezdni to nie lepperowska blokada dróg ale dowód na to że jezdnie były niebezpiecznie śliskie.
Gdzie ty żyjesz? Na Kamczatce???

0
Gravatar
spajker.
RE: Gehenna kierowców ciężarówek i traktorów
Cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
cześ powiedziała :
Dajcie spokój! Ja do pracy dojechałem i jak o 15 wyszedłem to nawet nie wiedziałem że śnieg padał!!! Co wy tu mówicie???
znajomy z obornik śląskich odśnieżał okolice. zawsze zaczynał od posypania drogi przed urzędem gminy a później resztę aby urzędnicy byli zadowoleni z jego usług.spójrz na zdjęcia wyżej czesiu a zrozumiesz że te pojazdy utknęły z powodu gołoledzi. ty ze śniegiem o 15tej kontaktu nie miałeś. z rozumem też nie.
Jaka gołoledź jak nawet mrozu nie było jełopo!!!
jak wytrzeźwiałeś koło 15tej to już nie było. w nocy jest mróz od kilku dni. te samochody w poprzek jezdni to nie lepperowska blokada dróg ale dowód na to że jezdnie były niebezpiecznie śliskie.

0
Gravatar
Cześ
RE: Gehenna kierowców ciężarówek i traktorów
spajker. powiedziała :
cześ powiedziała :
Dajcie spokój! Ja do pracy dojechałem i jak o 15 wyszedłem to nawet nie wiedziałem że śnieg padał!!! Co wy tu mówicie???
znajomy z obornik śląskich odśnieżał okolice. zawsze zaczynał od posypania drogi przed urzędem gminy a później resztę aby urzędnicy byli zadowoleni z jego usług.spójrz na zdjęcia wyżej czesiu a zrozumiesz że te pojazdy utknęły z powodu gołoledzi. ty ze śniegiem o 15tej kontaktu nie miałeś. z rozumem też nie.
Jaka gołoledź jak nawet mrozu nie było jełopo!!!

0
Gravatar
spajker.
RE: Gehenna kierowców ciężarówek i traktorów
cześ powiedziała :
Dajcie spokój! Ja do pracy dojechałem i jak o 15 wyszedłem to nawet nie wiedziałem że śnieg padał!!! Co wy tu mówicie???
znajomy z obornik śląskich odśnieżał okolice. zawsze zaczynał od posypania drogi przed urzędem gminy a później resztę aby urzędnicy byli zadowoleni z jego usług.spójrz na zdjęcia wyżej czesiu a zrozumiesz że te pojazdy utknęły z powodu gołoledzi. ty ze śniegiem o 15tej kontaktu nie miałeś. z rozumem też nie.

0
Gravatar
cześ
RE: Gehenna kierowców ciężarówek i traktorów
Dajcie spokój! Ja do pracy dojechałem i jak o 15 wyszedłem to nawet nie wiedziałem że śnieg padał!!! Co wy tu mówicie???
0
Gravatar
spajker.
RE: Gehenna kierowców ciężarówek i traktorów
dst001 powiedziała :
Urzędnicy uznali swoje obowiazki za zbędne. Skoro czuwają inne służby straż, pogotowie czy policja to po cholerę rankiem zrywać się z wyra i służyć temu niewdzięcznemu plebsowi.
no qrwa. inni są do sypania piaskiem. ja jestem od tego by użyczyć swojego nazwiska na lukratywnej liście płac. co ty choooju zgliwiwły myślisz że ja ma taczkę z piaskiem? czy kurła jestem metereologiem abym wiedział że jutro będzie ślisko.? pomyśl chamie że ja jestem człowiekiem do spraw wielkich a nie yetim czyli człowiekiem śniegu chamie!!!!!!

0
Gravatar
dst001
RE: Gehenna kierowców ciężarówek i traktorów
Urzędnicy uznali swoje obowiazki za zbędne. Skoro czuwają inne służby straż, pogotowie czy policja to po cholerę rankiem zrywać się z wyra i służyć temu niewdzięcznemu plebsowi.
0
Gravatar
spajker.
RE: Gehenna kierowców ciężarówek i traktorów
Pchła Szachrajka powiedziała :
Wszyscy płacą podatek drogowy to dlaczego w miastach dużych mają przejezdne zimą cały czas drogi a na prowincji samochody jak śnieg spadnie po rowach są. Ah trudne jest życie na wsiach sad
w dużych miastach jeździ 1 000 razy więcej pojazdów i one rozjadą gołoledź kołami zanim zareagują służby drogowe.dom na prowincji kosztuje mniej niż kawalerka w dużym mieście. ma to swija cenę. taki bogoc wioskowy z willą z tujami kozakuje swoim bogoctwem przed takimi jak on prymitywami no ale temat kończy sie w zimie. zwykły opad śniegu kończy kozactwo umysłowych eunuchów wioskowych, których suvy poległy na śliskiej jezdni.znajomy miał kontrakt wieloletni na zimowe odśnieżanie i na wywóz śmieci. znajomy mówił że odśnieżanie zaczynał od ulicy przed urzędem gminy tak aby urzędnicy jadący do pracy mieli wrażenie że on dobrze daje sobie radę z zimą i że zasługuje na setki tysięcy gminnych pieniędzy. oborniki śląskie.

0
Gravatar
spajker.
RE: Gehenna kierowców ciężarówek i traktorów
TruckdriverDST powiedziała :
Tylko pozwy zbiorowe mogą coś zmienić. Myślę że pieniądze szybko się znajdą na utrzymanie dróg. Nie rozumiem ludzie posłusznie płacą podatki czyli coś za coś, władza nie wywiązuje się... W dobie internetu, mediów społecznościowych można się zebrać i udupić DARMOZJADOW.
zimowe utrzymanie dróg i skup butelek są w polsce niewykonalne już od czasów mieszka 1go.

0
Gravatar
Pchła Szachrajka
RE: Gehenna kierowców ciężarówek i traktorów
Wszyscy płacą podatek drogowy to dlaczego w miastach dużych mają przejezdne zimą cały czas drogi a na prowincji samochody jak śnieg spadnie po rowach są. Ah trudne jest życie na wsiach sad
0

Przeczytaj też