22 maja mieszkaniec gminy Strzelin zawiadomił policję, że nieznany sprawca włamał się do pomieszczenia gospodarczego w Nieszkowicach i ukradł motocykl. Foto: pixabay
Publikujemy zdarzenia odnotowane 22 maja przez Komendę Powiatową Policji w Strzelinie.

***

22 maja mieszkaniec gminy Strzelin zawiadomił policję, że nieznany sprawca włamał się do pomieszczenia gospodarczego w Nieszkowicach i ukradł motocykl. Od pokrzywdzonego mężczyzny przyjęto zawiadomienie.

***

22 maja mieszkaniec gminy Strzelin zawiadomił policję, że nieznany sprawca dokonał kradzieży tablicy rejestracyjnej z ramką z zaparkowanego w Gęsińcu samochodu osobowego marki Hyundai. Od pokrzywdzonego mężczyzny przyjęto zawiadomienie.

***

22 maja policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zostali zadysponowani do interwencji w Strzelinie na ul. św. Jana w sprawie nietrzeźwego mężczyzny, który może potrzebować pomocy. W toku wykonywanych czynności ustalono, że wskazany w zgłoszeniu nietrzeźwy upadł na chodnik i doznał urazu głowy. Na miejsce zadysponowano karetkę pogotowia. Ratownicy medyczni opatrzyli ranę. Następnie mężczyzna został przekazany pod opiekę rodzinie.

***

22 maja br., w toku wykonywanych czynności służbowych na terenie Wiązowie policjanci tutejszej jednostki zatrzymali 45-letnią kobietę (mieszanka powiatu legnickiego), która była poszukiwana listem gończym.

***

22 maja w toku wykonywanych czynności służbowych w Wiązowie policjanci tutejszej jednostki zatrzymali 37-letnią kobietę (mieszkanka powiatu strzelińskiego), która w trakcie wykonywania czynności zawodowych sprzedała dwa piwa małoletniemu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Mirek
RE: Włamał się i ukradł motocykl
To policja tylko odnotowuje, nikogo nie łapie?
0
Gravatar
spajker.
RE: Włamał się i ukradł motocykl
jak ukradł motocykl to na pewno brzeszczot. no i do tego włamsko. z tym się rodzi i z tym się umiera.
0

Przeczytaj też