Publikujemy zdarzenia odnotowane 22 maja przez Komendę Powiatową Policji w Strzelinie.

***

22 maja mieszkaniec gminy Strzelin zawiadomił policję, że nieznany sprawca włamał się do pomieszczenia gospodarczego w Nieszkowicach i ukradł motocykl. Od pokrzywdzonego mężczyzny przyjęto zawiadomienie.

***

22 maja mieszkaniec gminy Strzelin zawiadomił policję, że nieznany sprawca dokonał kradzieży tablicy rejestracyjnej z ramką z zaparkowanego w Gęsińcu samochodu osobowego marki Hyundai. Od pokrzywdzonego mężczyzny przyjęto zawiadomienie.

***

22 maja policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zostali zadysponowani do interwencji w Strzelinie na ul. św. Jana w sprawie nietrzeźwego mężczyzny, który może potrzebować pomocy. W toku wykonywanych czynności ustalono, że wskazany w zgłoszeniu nietrzeźwy upadł na chodnik i doznał urazu głowy. Na miejsce zadysponowano karetkę pogotowia. Ratownicy medyczni opatrzyli ranę. Następnie mężczyzna został przekazany pod opiekę rodzinie.

***

22 maja br., w toku wykonywanych czynności służbowych na terenie Wiązowie policjanci tutejszej jednostki zatrzymali 45-letnią kobietę (mieszanka powiatu legnickiego), która była poszukiwana listem gończym.

***

22 maja w toku wykonywanych czynności służbowych w Wiązowie policjanci tutejszej jednostki zatrzymali 37-letnią kobietę (mieszkanka powiatu strzelińskiego), która w trakcie wykonywania czynności zawodowych sprzedała dwa piwa małoletniemu.

Komentarze   

Mirek Permalink2 0 Mirek
RE: Włamał się i ukradł motocykl
To policja tylko odnotowuje, nikogo nie łapie?
2023-05-24 18:37 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 0 spajker.
RE: Włamał się i ukradł motocykl
jak ukradł motocykl to na pewno brzeszczot. no i do tego włamsko. z tym się rodzi i z tym się umiera.
2023-05-24 17:49 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.