Wypadek niedaleko Jegłowej wyglądał bardzo poważnie23-letni mężczyzna, kierując mercedesem nie dostosował prędkości do warunków na drodze i stracił panowanie nad kierownicą. Autem zaczęło rzucać na boki i kierowca nie zdołał wyprowadzić go z poślizgu. Pojazd wjechał tylnymi kołami do rowu i zaczął koziołkować. Ostatecznie zatrzymał się na drzewie. Kierowcę z niewielkimi obrażeniami pogotowie zabrało do szpitala, pasażerowi nic się nie stało.

Komentarze   

spajker Permalink2 +2 spajker
RE: Wypadł z drogi i zatrzymał się na drzewie
oto jest przykład samochodu bezpiecznego. jedne samochody gną się jak wata i zapalają już przy uderzeniu w słupek parkingowy a inne samochody przekoziołkują a kierowca tylko pobrudził spodnie. jest to też przykład na bezmyślność przepisów. dobry kierowca po "Aż" piwie jest prowadzony w kajdanach i traci prawo jazdy bo przepisy mówią że jest potencjalnym zabójcą a tu legalnie trzeźwy człowiek powoduje wypadek i "tylko " chce latać zamiast jeździć.
2015-12-08 09:43 Cytować Zgłoś administratorowi
Młody Permalink1 +4 Młody
...
Pacz Seba jak bedem driftował!
2015-12-08 08:49 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.